Velmi vtipný dopis – k předchozím trablům s nákupem nové LCD Televize

Po příchodu z práce mi včera Gabča oznámila, že nám přišel velmi vtipný dopis. Po všech těch lapáliích s nákupem nové LCD TV (MALL.cz – nejhorší prodejce roku 2008, Nákup nové LCD televize po druhé ) musím uznat, že se skutečně povedl.

dopis_lcd

dopis_lcd_1

Na průzkum jsem zatím nereagoval, na možnost výhry v takových podivných soutěží moc nevěřím. Myslím si, že většinou jde stejně jen o získání některých z osobních či kontaktních údajů. Na druhou stranu si říkám, co kdybych skutečně vyhrál. No, nebylo by to super? ;-).

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

14 komentářů k “Velmi vtipný dopis – k předchozím trablům s nákupem nové LCD Televize”

 1. lzap napsal:

  Neboj, nevyhraješ ;-)

  Pokud mohu doporučovat tak SONY LCD TV jsou parádní.

 2. LuFa napsal:

  lzap: SONY LCD TV mi právě nějak dobře z recenzí nevycházela. Teď po nezdaru s nákupem si chvíli dávám pauzu ;-). I když, zas mi chybí plánované PS3 :-(. Killzone 2 se nezdá vůbec špatné.

 3. Forrest napsal:

  Ještě jsi nám zapoměl vyjevit, která spořící událost zapříčinila to, že z koupi sešlo.

 4. LuFa napsal:

  Forrest: Chce to umět číst. Druhý odkaz v článku: Nákup nové LCD televize po druhé. Ono, dostat použitou TV není zrovna to pravé ořechové, po čem jsem při nákupu nové TV toužil.

 5. Forrest napsal:

  Aha, tak to jo, otrávili tě tak hrozně, že už ji nepotřebuješ, to chápu.

 6. LuFa napsal:

  Forrest: Nechápeš ;-). K dotazu, zdali mi mohou místo použité TV zaslat novou Mall.cz nereagoval a k vrácení peněz došlo teprve koncem minulého týdne, kdy jsem byl na horách. K nové TV se tedy dostanu až bude čas.

 7. hurri napsal:

  Pokud Ti vraceli 20 tisíc 2 měsíce, tak to se to moc nevyplatilo :)

 8. Deffa napsal:

  Troch uz jiného soudku.. psal jsi v jiném komentáři, že je jednoduché založit Pay pal přes mBank. mBank mám už delší dobu, jsem s ním max. spokojen, jen nevím ten postup jak se dá vytvořit Pay pal. Mohl bys k tomu něco krátce říct?

  Díky

 9. LuFa napsal:

  hurri: součástí každého článku je datum jeho zveřejnění. Jak je z data zřejmé, peníze mall.cz vracel za podstatně kratší čas, než 2 měsíce. I tak to ale bylo dlouho.

  Deffa: Založení PayPal je skutečně jednoduché. Něco sem o tom písnu večer. Detaily pak můžem dořešit mailem, nebo IM.

 10. Deffa napsal:

  Díky.. chci začít nakupovat v číně, jak jsi psal dříve a k tomu je to potřeba..

 11. LuFa napsal:

  Deffa: oki, bohužel jen dolar je teď trochu někde jinde, než byl před časem. Pokud ale potřebuješ něco konkrétního koupit, stále se to může vyplatit.

 12. Deffa napsal:

  To je ono, pár věciček jsem si tam už vybral a chtěl bych to vyzkoušet. K tomu účelu ten Pay pal.. vlastně nemám představu vůbec jak se to tam objednává. Pravděpodobně bude potřebná registrace..

 13. LuFa napsal:

  Deffa: tak pár, snad dostačujících informací k paypalu. Předpokládám že máš k mbank účtu platební kartu a na účtu nějaké peníze.

  Pro založení paypalu běž na domovskou stránku: https://www.paypal.com/

  Vlevo pak na link pod Sign up.

  Skočí ti nová stránka, kde vyplníš odkud jsi a zvolíš typ účtu. K účelům nakupování stačí Personal. Tento mám. Pak stiskneš tlačítko Get Started.

  Na nové stránce vyplníš požadované údaje. A založí se ti účet. Jestli je požadovaná pozdější kontrola proti mailu si už nepamatuji.

  Po tom co budeš mít založen účet je potřeba spárovat ho z tvou platební kartou. Zde si už vše přesně nepamatuji, ale ze stránky je volba svázání nově vytvořeného účtu s platební kartou patrná. Pokud nebudeš vědět, pošli mi mailem screen obrazovky.

  Pro spárování zadáš údaje z platební karty. Jedním požadovaným údajům budou tři čísla ze zadní strany. Potom, co požadované údaje vyplníš, paypal ti z účtu zkusí strhnout pár peněz. Do popisku ti pak k této transakci dá kód, který až budeš mít zadáš v paypal jako aktivaci. Tímto budeš mít paypal účet funkční.

  Při placení přes paypal stiskneš na stránkách webu ikonu paypal. Budeš přenesen na stránky paypal. Na nich se přihlásíš a odsouhlasíš platbu. To je tak nějak ve stručnosti vše. Další otázky můžeme pořešit mailem.

 14. Deffa napsal:

  Díky moc.. hned zítra se na to vrhnu a když, tak bych se ozval. Díky

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.