Kašpárek v rohlíku – bejbypank pro děti i dospělé

Kašpárka v rohlíku a jeho bejbypank znám již nějaký ten měsíc. Také o něm již delší čas hodlám pár řádků napsat a to především proto, že jako jedni z mála kvalitních muzikantů dali písničky ze svého jinak klasicky lisovaného studiového CD volně ke stažení na net. Každý z vás si tedy Kašpárka v rohlíku a jeho bejbypankovou muziku poslechnout.

No, možná bych se o Kašpárkovi a bejbypanku chystal něco napsat dalších x měsíců. Šťastným řízením osudu se mi ale včera podařilo shlédnout Kašpárkovo muzické vystoupení naživo, tak tedy o něm už něco napsat musím.

Takže stručně Kašpárkův bejbypank je fakt nářez, který mi tak trochu připomíná Znouzectnost. Při poslechu ostatně posoudíte sami. Jak již bylo zmíněno odkazem výše, písničky si můžete zdarma stáhnout zde: http://www.bejbypank.cz/obsah/pisnicky/

Ukázku vystoupení pak můžete shlédnout zde:

Živé vystoupení se kladného ohlasu dočkalo jak od dětí, tak od dospělých. Krom muziky patří k Kašpárkovi i divadelní show. Takže budete-li někdy mít možnost, jeho vystoupení si utéct nenechte. Myslím, že se dobře pobavíte.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.