A máme doma prvňáčka

S příchodem prvního září máme doma prvňáčka. To ten čas letí. Zdá se mi, jako by to nebylo ani den co se Dáda narodil a už je v první třídě. Děsný jak člověk stárne. Bez dětí bych to ani neřekl. Ale teď k našemu prvnímu školnímu dni.

Ráno jsme vstávali v sedm. Po půl osmé pak zamířili s Lucinkou do školky, kde ostatně byla také poprvé a kde se ji díky kamarádkám jak později řekla mooooc líbilo.

Ze školky jsme vyrazili hned do školy.

Ve škole se nejprve děti podívaly do šatny. Poté si sedly do lavic, vyslechly si úvodní slovo a začalo předávání pamětních dárečků.

Poté zhruba na hodinu zůstali děti ve třídě s paní učitelkou samy.

Na závěr se na chvíli přesunuly do družiny.

Zítra jde již Dáda do školy na celý den. Lucinka taky. Oba se na své školkové a školní povinnosti těší a tak to má být.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

5 komentářů k “A máme doma prvňáčka”

 1. Klara napsal:

  A co má Dáda v tom kufru? Svačinu, nebo úplatky pro paní učitelku?!?!

 2. LuFa napsal:

  Klára: Hmm, kdyby jsi se ptala na konci školního roku, tak pochopím ;-). Takto je odpověď mnohem prostší. V kufříku jsou pouze kreslící pomůcky.

 3. blanka napsal:

  to jsem se nasmala jak se davidek tesi do skoly jako bulhar.krouti hlavou jako ne a mysli-mysli?tim ano. jinak me to cele moc v te dalce o prvnackovi a skolkařce lucince potesila dobrou noc mamka .domu přijedu az 17.9. Sluselo vam to.skoda ze jsem nevidela tebe

 4. mrtvocich napsal:

  no jo, já du sem v prváku na gymplu.. trochu jiný kafe xD

 5. Trtkal napsal:

  Jó první dny ve škole :-). To se mi tam nikdy nechtělo a přesto jsem tam nakonec vždy (a i včas) dorazil :-) (ještě aby ne, když bydlím 100 m od školy).
  A nyní již první měsíc doma a prohlašoval jsem, že už zas do tý školy chci a to mám ještě měsíc prázdnin před sebou :'(.

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.