Bleší chvilka

V sobotu odjel manžel na noc pryč. Uložila jsem malýho a už jsem se těšila až dorazí Klárka. Na talíř jsem přichystala něco dobrýho k pivku a pak už jsme popíjely a povídaly a povídaly…

Kočka Bětuška se válela na klíně chvíli u jedný, chvíli u druhý. Pak Klárka povídá: „Hele, už bych něco snědla, vem si kočku, jdu si umejt ruce.“

„Co? Proč si jdeš umejt ruce po naší Bětušce?!“ Na to mi Klárka odpověděla, že je zvyklá z chalupy.

Betka

„Jenže tady to je kočka domácí, ta ven nechodí, nemá se kde ušpinit!“ Ubezpečovala jsem ji. (Stejně zamířila do koupelny) Tak zatím hladím Bětušku a vysvětluju jí, že je Klára blbá. A najednou koukám:
„Ty jó, tady jí něco leze v kožichu…to není možný..to je snad..blecha!“ Klára mě hned hecuje ať ji chytím, že blechu bezpečně pozná: „Musíš ji rozmáčknout mezi nehtama!“ (No, tak teď navštívím koupelnu i já)

Opravdu to byla blecha. Nechápu, jak se k nám do prvního patra vyšplhala. Pak si vzpomínám, že nás o vánocích navštívil pes Alík.

A pak už se naše původně intelektuální debata stočila na blechy. Kdo kdy měl blechy…i když jsme holky čistotný, tak už jsme – jako pejskařky – ňákou tu blechu odchytly obě.

Na závěr už jen vzkaz pro všechny kamarády a taky pro mrňousovu školku: Nebojte se, dneska jsem zakoupila Frontline, takže bleší likvidace úspěšně započala.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

4 komentářů k “Bleší chvilka”

 1. LuFa napsal:

  Škoda, že jste nepořídily fotku blechy.

 2. (teta) Klárka napsal:

  kočky miluju a ani ta bleška by mi nevadila…….my máme tři kočky a všechny žijí na dvoře takže sem zvyklá občas se mi ale podaří propašovat nějakou i ke mně do pokoje

 3. Klárka napsal:

  Dena: Pozvi Alíka na nedělní oběd a taky ho postříkej frontlinem, uleví se mu.

 4. faltynkova blanka,lukyho mamka napsal:

  Nase Dorka za chlivkem bije blechy kladivkem.Sportem ke zdravi.nez chyti blechu ma 50 Kcal spalenych BF

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.