Stravenky 2007 – nevyhazujte!!!

Zbyly vám stravenky Accor, kterým končila platnost 31.12.2007?

Mně jich pár zbylo, nejdříve jsem je chtěla ve vzteku roztrhat a vyhodit, abych už tu finanční ztrátu neměla na očích. Pocit, že na mě ale kouká příliž mnoho lidí, mě od trhání zastavil.

Doma jsem si ale vzpomněla, že je třeba je roztrhat, avšak mrkla jsem na stránky www.accorservices.com,ale ani tam jsem nic nenašla. Vlastně našla, našla jsem adresu na zákaznický servis, kde jsem se zeptala, zda je možnost výměny. Není, ale do 25.1.2008 je možno je utratit v Praze, Potraviny „Z MARKET“, ul. Bělehradská, tramvaj č.11 a 6, zastávka Bruselská.

Ještě jsem to nezkoušela, ale jelikož není moc času, dělím se o tuto informaci i s vámi.

Aktualizace:
Funguje to, vyzkoušeno, stravenky ve zminované samooobsluze berou. Očividně nás tam za tímto účelem dorazilo více, další dva ujištovali u pokladny. Myslím, že to je pro samoobsluhu v centru Prahy docela dobrá reklama:-)

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

13 komentářů k “Stravenky 2007 – nevyhazujte!!!”

 1. LuFa napsal:

  Nevíte někdo, jak je to případně se stravenkama Sodexho 2007. Zatím jsem tedy žádnou z roku 2007 nenašel, ale co není, může do konce ledna být.

 2. M4r3k napsal:

  Dneska jsem úspěšně nějaké stravenky z roku 2007 utratil v Mc‘ Donalds v Ostravě… Nevím jestli je berou, nebo si jen zaměstnanci nevšimli. Ale vzhledem k tomu, že to bylo hned po ránu, tak je ta druhá možnost pravděpodobná :-) Teď už žádné z roku 2007 nemám, takže to neřeším :D

 3. Klárka napsal:

  Mě ty staré stravenky taky přehlídli, ale pak to dala do pokoladny, asi čárovej kod či co a řeklo jí to:-( Tak jsem na to vlastně přišla, že jsem zaspala. Nevěděla jsem že je možno za stravenky nakupovat v Mekáči – to bych zakázala:-)

 4. M4r3k napsal:

  Klárka: Proč zakazovat? Já si myslím, že je to čistě na společnostech zda stravenky budou příjmat. Stejně tak je na zákaznících, zda budou do takových restaurací chodit :-) Zakazovat by se mělo minimum věcí, stále věřím, že lidi nejsou tupé stádo, které si nechá nakecat cokoli… Lidi se dokáží sami rozhodovat a pokud ne, tak by se mělo restrukturalizovat české školství ne vymýšlet hloupé zákony…

  Omlouvám se za poněkud off-topic příspěvek, ale zrovna teď mě strašlivá invence státu do určitých ryze soukromých věcí strašně štve. Když už se stát stará do toho jestli provozovatel dovolí ve své hospodě kouřit, nebo ne tak je to trošku moc… Ač sám jsem rád, když se v restauracích nekouří, tak si nedovedu představit, že bych to někomu nařizoval.

 5. LuFa napsal:

  Osobně si myslím, že McDonald’s není zas tak špatný, jak se o něm mnohdy říká. Byla doba, kdy jsem McDonald’s nemusel. Nyní ho toleruji a občas si v něm i něco k snědku koupím ;-).

 6. Klárka napsal:

  M4r3k: Nadsadila jsem to, ale napadlo mě, že firma podporuje své zaměstnance, aby jedli nezdravě, pak budou nemocní a nevýkonní pro zaměstnavatele, to je to co jsem napsala:-)

 7. faltynkova blanka,lukyho mamka napsal:

  prima klaro,ze si dulezite info nenechas jen pro sebe a podelis se i s ostatnimi zapomnetliky.Chvalim -BF-

 8. Lenka H. napsal:

  Kdysi jeden mámy kolega zjistil, že má celou kupu starých stravenek. Stačilo několik telefonátů a vyměnili mu je za nové. Některé podniky je ale (i oficiálně) berou ještě např. v první půlce ledna, tak si pospěšte :)
  Jinak si taky myslím, že kdo stravenky chce brát, ať je bere, kdo je nechce brát, ať je nebere. U nás se za stravenky dá v sámošce koupit i alkohol…

 9. M4r3k napsal:

  2klára: Kdo chce v Mc Donnalds jíst nezdravě může úplně stejně jíst nezdravě v libovolné jiné restauraci. Stejně jako si v Mc Donnalds může dát zeleninový salát. Průzkumem po různých diskusích jsem zjistil, že 90% těch, co nadávají na nezdravé jídlo v Mc Donnalds ani neví, že tam mají zeleninový salát, ovocné taštičky a jiné relativně zdravé věci… Navíc on takový Mc Donalds je asi jediná restaurace, která u svého jídla poskytuje energetické obsahy :-)

 10. LuFa napsal:

  Klárka: Zde musím souhlasit s Markem, je pravdou, že v McDonald’s nemají jen Hamburgery, ale i mnoho zdravějších věcí. Každopádně znám spoustu zdravotně závadnějších vývařoven.

 11. Neo napsal:

  Pro letosek plati stejne reseni pro stare stravenky jako loni. Tady je rozsireny platny seznam i s datumem do kdy tam muzete uplatnit sve prosle stravenky od Accoru:

  Potraviny Potraviny Z – market Bělehradská 76 Praha 2 25. ledna Stravenka TR
  Potraviny Potraviny Z – market Kubelíkova 14 Praha 3 25. ledna Stravenka TR
  Potraviny Potraviny Z – market Bělohorská 78 Praha 6 25. ledna Stravenka TR

  Jsou to ofiko informace od Accoru!

 12. casey napsal:

  Do 20.1.2014 berou v potravinach Z-Market Belehradska Praha 2 lonske stravenky ticket. Obchod me byl doporucen na info lince ticketu, ktera je na kazde stravence. Vymenit ci vratit nelze, pouze v tomto obchode utratit.

 13. Honza napsal:

  Do 15.1.2016 berou stravenky v prodejně Z-Market Bělehradská, Praha 2. Ověřeno telefonicky.

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.