Za chvíli na dovolenou do Českého Krumlova

Tak jsme se konečně doma dočkali. Odjíždíme na týden do Českého Krumlova. Místo pro pobyt zvolila Gabča a to především kvůli zítřejšímu plesu princů a princezen, který chce dopřát dětem. Reklama v dětských časopisech dělá své a děti se již téměř půl roku těší.

Samozřejmě nejenom zítřejší ples měl konečné slovo v rozhodnutí o místě trávení dovolené. V nepodstatné řadě rozhodl fakt, že jsme v oblasti Českého Krumlova ani já, ani Gabča nikdy moc nebyli a z toho co jsem kdy od koho slyšel, je tam moc krásně a užít si týden bohatý na program by s občasnými výlety po okolí neměl být žádný problém.

Volné a celkem levné ubytovaní jsem v našem plánovaném termínu nalezl ubytovaní v Ubytovně Český Krumlov. Za samostatný pokoj bychom měli platit 400,- za noc. Cena je velmi příznivá, takže jsem zvědavý, jak nakonec pokoj a celé ubytovací zařízení bude vypadat. Určitě o tomto výhodném ubytování v Českém Krumlově ještě napíši.

Jak budu po dobu dovolené u počítače a v jakém intervalu budu psát nové příspěvky na stránky netuším. Už teď mám ale na začátek příštího týdne připravenu krásnou logickou hříčku, tak alespoň na tu se můžete těšit.

Dle předpovědi počasí Dokonalá, velmi přesná, předpověď počasí na tři dny dopředu
bychom měli mít krásně. Alespoň teď v sobotu a neděli.

Snad si tedy dovču užijeme. Prozatím se loučím. Další zápisek za předpokladu, že mi neselže technika až z Českého Krumlova.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.