Sobotní návštěva čajovny

Ač se to málokomu může zdát, jednou z věcí, kterou celá rodinka rádi podnikáme je návštěva čajovny. Hezké netradiční prostředí podbarvené tichou muzikou a exotickou vůni. Příjemný milý personál, který nikam nespěchá a prostorný koutek, kde se sedí na zemi nebo na přilehlých palandách.

Davidek a Lucinka

Dnes kolem třetí hodiny odpoledne jsme se zase po nějakém čase vypravili do naši oblíbené Sluneční čajovny (Hradec Králové) a jako obvykle jsme byli spokojeni.

Lucinka

Já si dal svůj oblíbený Yogi čaj. Gabča si dala kávu a s Lucinkou dohromady pak nějaký jahodový čaj se šlehačkou. Davídek si pak objednal ovocný čaj Bora-bora.

Davídek

K čajům jsme si pak objednali hrozinky pro děti, a pikantní křupavou směs Tokyo pro nás. Já si nakonec dal ještě slanou pitu.

slaná Pita

Při čaji jsme se pak výborně bavili a hráli pexeso.

pexeso

Nyní jsme již zase doma a na další návštěvu čajovny se zas moc těšíme. S dětmi bohužel bez vodní dýmky :-(, ale i tak je to príma.

Jak jste na tom vy a čajovny? Máte je rádi, nebo jsou vám cizí?

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

3 komentářů k “Sobotní návštěva čajovny”

 1. blanka napsal:

  ja mam cajovnu taky rada v SRN tam chdim kvuli vuni denne a piju zdarma caj jaky maj pro ten den uvarweny je to na stojaka za 6minut fertig mama

 2. LuFa napsal:

  Tak u nás zdarma čaj ještě nedávají, asi bychom jim měli navrhnout :-). Třeba si z německých praktik něco vezmou. Hlavně, aby pak nezkrachovali :-D.

 3. Štěpán Faltýnek napsal:

  Do čajovny nechodím a po pravdě řečeno mi to vůbec nechybí.
  Čaj si uvařím doma nebo též v práci a to tak, jak chci a za desetinovou cenu.
  Spíše chodím do pizzerie na pizzu. To je lepší zážitek:-)
  Dome se mi ještě srovnatelná pizza jako z pizzerie nepodařila. Čaj svedu stejný jako v čajovně. To je asi ten hlavní důvod.

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.