Berete tolik, kolik si zasloužíte?

Jsem si vÄ›doma, že do adventního období se moc nehodí diskuze o platu a penÄ›zích vůbec, nadruhou stranu se blíží nový rok a to u spousty lidí vyvolává chuÅ¥ bilancovat. NÄ›kdo si dává novoroční pÅ™edsevzetí, jiný dal sobÄ› nebo dokonce svému šéfovi ultimátum – zvýšení platu do konce roku.

Na jobpilotu právÄ› probíhá průzkum platů. Jedná se o vyplnÄ›ní dotazníku, které trvá pár minut. Není tÅ™eba se nikde registrovat nebo zadávat své osobní údaje. Jediné co je potÅ™eba odpovÄ›dÄ›t na otázky typu – vzdÄ›lání, praxe, obor, pozice, místo výkonu práce, vÄ›k, pohlaví pozice,…..Výsledek se vám zobrazí okamžitÄ›.


Jobpilot pracuje s vyplnÄ›nými dotazníky – porovná vás s tÄ›mi, co dotazník vyplnili pÅ™ed vámi.

Co považuji za negativní, když si človÄ›k „zkusí“ vyplnit dotazník nÄ›kolikrát, navkládá tam nepravdivé hodnoty, čímž zmÄ›ní následné výsledky i ostatních. Pokud takových „testerů“ je hodnÄ›, pak by mohl být průzkum dost zkreslující.

Co si o tom myslíte, vy? Vyzkoušeli jste?

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Jeden komentář k “Berete tolik, kolik si zasloužíte?”

  1. tlampač napsal:

    No za říjen a listopadák jsem dostal nějaké ty odměny a tak jsem trochu víc v pohodě, jinak je to složité a současnou pracovní pozici, jakkoli přínosnou a zajímavou, budu muset opustit.
    Mám totiž tři děti.

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.