Berete tolik, kolik si zasloužíte?

Jsem si vědoma, že do adventního období se moc nehodí diskuze o platu a penězích vůbec, nadruhou stranu se blíží nový rok a to u spousty lidí vyvolává chuť bilancovat. Někdo si dává novoroční předsevzetí, jiný dal sobě nebo dokonce svému šéfovi ultimátum – zvýšení platu do konce roku.

Na jobpilotu právě probíhá průzkum platů. Jedná se o vyplnění dotazníku, které trvá pár minut. Není třeba se nikde registrovat nebo zadávat své osobní údaje. Jediné co je potřeba odpovědět na otázky typu – vzdělání, praxe, obor, pozice, místo výkonu práce, věk, pohlaví pozice,…..Výsledek se vám zobrazí okamžitě.


Jobpilot pracuje s vyplněnými dotazníky – porovná vás s těmi, co dotazník vyplnili před vámi.

Co považuji za negativní, když si člověk „zkusí“ vyplnit dotazník několikrát, navkládá tam nepravdivé hodnoty, čímž změní následné výsledky i ostatních. Pokud takových „testerů“ je hodně, pak by mohl být průzkum dost zkreslující.

Co si o tom myslíte, vy? Vyzkoušeli jste?

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Jeden komentář k “Berete tolik, kolik si zasloužíte?”

  1. tlampač napsal:

    No za říjen a listopadák jsem dostal nějaké ty odměny a tak jsem trochu víc v pohodě, jinak je to složité a současnou pracovní pozici, jakkoli přínosnou a zajímavou, budu muset opustit.
    Mám totiž tři děti.

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.