David Christof – muž, který pro pitnou vodu oběhl Zemi běží dál

Možná to zní neuvěřitelně, ale je to tak, David Christof oběhl pro pitnou vodu Zemi a běží dál. Koncem června vybíhá z Prahy do Londýna. A vy ho při tom můžete sledovat na Facebooku (https://www.facebook.com/WaterIsLife)

Mě osobně David zaujal jako přednášející na konferenci TEDx v Hradci Králové, kde o svém běhání hovořil v nenuceném stylu „napadlo mne a tak jsem běžel“.

Běhu kolem Země se David zúčastnil v rámci akce Blue Planet Run, která měla za cíl svět upozornit na problémy s nedostatkem pitné vody.

Problémy s pitnou vodou nejsou Davidovi cizí ani teď a tak ho napadlo v době od 27. června do 27. července běžet z Prahy do Londýna na zahájení letních olympijských her. Cestu si naplánoval tak, že každý den uběhne víc jak 40 km, tj. jeden maratón denně. Kdokoliv by měl zájem, může se k jeho běhu připojit. Třeba jen na pár dní, či hodin.

David mě zaujal a fandím mu. I když se jeho běhu za pitnou vodu nezúčastním, na netu ho budu sledovat ;-).

Můžete nechat komentář, nebo trackback z vaši webové stránky.

3 komentářů k “David Christof – muž, který pro pitnou vodu oběhl Zemi běží dál”

  1. otto napsal:

    …Davide držím palce…běž ! Ale až budeš v Londýně napij se piva …ahoj !

  2. blanka napsal:

    david pobezi do londyna i pres muj bad neustadt an der saale v bavorsku tak mu chci nabidnout ubytovani i se snidani psala jsem mu na facebook,ale zatim se mi neozval.v badu bude 29.6. ja slouzim na odd.ale odpoledni sluzbu tak by musel pribehnout pro klic za mnouz na odd.jsem zvedava jak to dopadne…drzim mu palce a lituju jeho nožky…jede pry s kocarkem ve kterem si veze batoh- ahojda všem blanka faltynkova bad neustadt.

  3. blanka napsal:

    tak a bylo 29.6.2012 david pribehl k nam do bad neustadtu.ja jsem se s nim setkala druhy den rano v 7.30 -v restauraci,kde nocoval- na vydatne snidani. je to mily, za vse vdecny sympatak.vypravel jak ho ten běh bavi,ale ze ten kocarek,co tlaci pred sebou je do kopcu docela tezky.v restauraci mu šéf nechal vyprat promokle pradlo. a priletela za nim z argentiny kamoška,ktere jsem na tyden pujcila moje kolo a ona ho pomalu na kole bude doprovazet.takova obět od davida pro akci blue planet run je uctyhodna. redaktorka z denniho tisku Main Post me prosila at ho v bad neustadtu vyfotim a donesu jim čip do redakce,ze o davidovi napisi clanek.tak jdu dnes do te redakce ahooooj a hezky den ti luky přeje mamka blanka

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.