Nejlevnější ubytování v Praze a jinde na světě přes Booking.com

Pár let zpět zde Klárka dávala tip na levné ubytování na kolejích v Praze, Hradci Králové a Plzni – Tip na levné letní ubytování v Praze, Hradci Králové a Plzni – koleje. Čas pokročil a dnes je možné najít ubytování v Praze a v dalších velkých světových městech mnohem levněji.

Díky webové službě Booking.com, lze nalézt přijatelné ubytování v historickém centru Prahy již od 110 korun. V posledním roce jsem této služby využil několikrát a vždy jsem byl maximálně spokojený. Pokud bych hledal nocleh v Praze na dnešek, našel bych postel jak je vidět na obrázku níže za 127 korun v tří hvězdičkovém Little Quarter Hostel v blízkosti Pražského hradu, nebo v jednohvězdičkovém Chilli hostelu poblíž Karlova náměstí.

Pro představu konkrétní pokoj v Chilli hostelu vypadá takto. Přístup 24 hodin, čistota. Na čtyřlůžkovém pokoji, který jsem si zamlouval jako noclehárnu pro deset lidí jsem byl vždy sám.

K zamluvení hotelu je potřeba platební karta s možností placení na internetu. Stránky webové služby Booking.com jsou celé v češtině. Pro lepší nabídky se vyplatí zaregistrovat.

Cílem služby booking.com rozhodně není poskytovat nejlevnější ubytování ve spartansky zařízených pokojích a tak si příjde na své i ten, kdo si je za luxus ochoten připlatit.

Pokud znáte jinou dobrou službu, jak získat levné ubytování, budu rád, když se o ní zmíníte formou komentáře.

Můžete nechat komentář, nebo trackback z vaši webové stránky.

Jeden komentář k “Nejlevnější ubytování v Praze a jinde na světě přes Booking.com”

  1. Klara napsal:

    I já mohu potvrdit pozitivní zkušenost s tímto serverem. Již nějaký ten pátek nevyhledávám hostely (stárnem), ale menší hotely, či penziony. Poslední zkušenost mám s Římem a Budapeští.

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.