Příkladná reklamace notebooku Asus

Ve středu večer mi odešlo napájení notebooku Asus. Nevím jak, nevím proč. Prostě po připojení noťasu k nabíječce nic. Docela mě to naštvalo. Zvlášť teď, kdy většinu dne proležím :-(.

Ve čtvrtek jsem od notebooku našel záruční list a dal se do čtení. Záruka dva roky, v případě poruchy volejte to a to číslo. Číslo jsem vytočil, docvakal se na operátora, vysvětlil mu problém a zeptal se, jak v reklamaci postupovat. Prý nic složitého, stačí najet na stránky www.asus.cz, volba servis/Jak Reklamovat zadat vše potřebné a servisu si po notebook zdarma dojedou.

Super, odpoledne jsem udělal, jak mi pán na telefonu poradil. Vyplnil jsem netový formulář a světe div se, v pátek ráno zvoní člověk z DPD, že si jede pro zásilku. Notebook jsem mu odevzdal. Po poledni mi pak na email přišel link s kódem, na kterém mohu sledovat stav opravy. Prostě paráda. Z dosavadního průběhu reklamačního procesu jsem nadšený a ASUS musím pochválit.

Až se mi notebook vrátí, dám zde vědět. [pokračování: Příkladná reklamace notebooku Asus – dokončení]

Každopádně, pokud si vybíráte notebook, myslím, že je dobré přihlédnout i k řešení případných reklamací. Mít to Asus jinak, měl bych rozbitý notebook zřejmě stále doma a čekal, až budu schopen reklamaci vyřídit.

Můžete nechat komentář, nebo trackback z vaši webové stránky.

6 komentářů k “Příkladná reklamace notebooku Asus”

 1. Mořeplavec napsal:

  Asus měl úžasný servis dokud byl v Praze v Holešovicích. Reklamaci jsem tam ráno dal a odpoledne si to vyzvedl. Pak se přestěhoval a ze servisu se stalo utrpení, které jsem popsal zde:

  http://standa.vaskovi.cz/asus-umi-notebooky-ale-neumi-je-opravit/

  Dneska už je snad DELL a další donutili ke zlepšení zákaznického přístupu, ale Asus bych si sám již nikdy nekoupil.

 2. LuFa napsal:

  S Asusem jsem doposud spokojený – model PC EEE 1201n. Reklamace zatím ok, s problémy, které jsi zmiňoval jsem se naštěstí zatím nesetkal.

  Snad vše dobře dopadne. Jsem zvědavý, určitě dám vědět, jak reklamace nakonec dopadla.

 3. hurri napsal:

  A není lepší si koupit notebook, který není potřeba reklamovat?

 4. […] vše příkladně začalo: Příkladná reklamace notebooku Asus, také skončilo. Ve čtvrtek , pátý pracovní den od přijetí byla provedena oprava a testy […]

 5. Tomáš napsal:

  ASUS už v životě né. Mám 5let starý noťas Fujitsu Siemens a doposud žádnou reklamaci a na roka půl strém ASUSu jich bylo už tolik a stále to pořádně nefunguje. A že by se na záruční opravy dívali něják přátelsky to né.

 6. Fedor Semanisin napsal:

  Tablet TF103c vyrobeny 10/2014 mi vykazuje rychle vybijanie +15%,poruchu energie.prebijanie.Po nabiti sa rozsvieti displej ale sam nezhasne.Vybija sa v spanku pri vypnom WI-FI.Je prilis pomaly.Niekedy neotvori navolenu stranku.Dakujem

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.