Hrajeme si na Androidu (a iPhone) – Trial Xtreme

Doufám, že většina z vás o mobilním operačním systému Android minimálně slyšela. Někteří z vás ho v mobilu mají, někteří si ho v blízké době s mobilem, nebo tabletem pořídí. Takže občasné články na toto téma nevyjdou na prázdno. Psát bych chtěl o výborných, méně známých aplikacích a hrách, které používám.

Dnes začnu skvělou hrou Trial Extreme (dostupná je i ve verzi pro iPhone), v které jezdíte přírodou na krosové motorce. Cestou pak musíte překonávat nejrůznější překážky. Hra svými principy připomíná zde v minulosti zveřejněnou flashovou sérii Dirt Bike. Na Androidu ale o moc lépe zpracovanou.

Ovládání hry je snadné. Polohu motocyklisty určujete nakláněním mobilu. Přidávání a ubírání plnu stiskem šipek ve spodní části obrazovky.

Hra obsahuje celkem třicet kol. Prvních pár kol je velmi jednoduchých, dále se pak jejich obtížnost zvyšuje. Hru hraji od soboty, nyní jsem v devatenáctém kole.

Fyzikální model hry je dokonalý. Co mi však chybí, je uchovávání nejlepších časů z jednotlivých kol, které by vás motivovalo k zlepšování. Přidání tohoto by snad neměl být problém, zkusím napsat vývojáři. Také by nebyl k zahození záznam jízdy. To už ale myslím jednoduše nepůjde :-(.

Hru si můžete stáhnout zdarma ve zkušební verzi, která obsahu pět kol zde: Trial Xtreme Demo

Nebo zakoupit plnou verzi hry, cena cca. 17,- kč, zde Trial Xtreme.

Web vývojáře hry: GalapagosSoft

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

2 komentářů k “Hrajeme si na Androidu (a iPhone) – Trial Xtreme”

  1. Klara napsal:

    Nechápu

  2. LuFa napsal:

    Klára: Stručně a jednoduše řečeno, nádherná hra ;-)

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.