Vánoční sen – Emma Srncová

Hradčanská galerie Josefa Kalouska dnes slavnostně otevřela výstavu děl Emmy Srncové.
„Děkuji, že jste mne sem na Hradčanské náměstí pozvali, už jsem tu tři roky nebyla. Jinak bych asi seděla doma a četla červenou knihovnu.“ Přiznává výtvarnice Emma Srncová při slavnostním přípitku.

P1010746

Malinkatá galerie byla nabitá k prasknutí. Otevírala se nejen výstava, ale křtil se i kalendář Česko čte dětem. Na vernisáži byly přítomny i všechny tři holky Vieweghovy, které nafotily jednu stranu kalendáře. Mezi další vyfocené celebrity patří Katka Neumanová s dcerou, nebo Dominik Hašek s dcerou, Aneta Langerová se synovcem a další. Kalendář stojí cca 369 kč a jeho koupi podpoříte projekt Česko čte dětem. Kalendář a obrázky Emmy Srncové bude k dostání na této výstavě až do 7. ledna.

P1010748

Vernisáž probíhala ve vánočním duchu, hrálo se zpívaly se koledy, někteří nakupovali.
Své kouzlo má i návštěva Pražského hradu, kolem sedmé večerní máte Hrad, a Prahu pod Hradem téměř pro sebe. Jindy plné náměstí a nádvoří nyní zeje prázdnotou. Ta prázdnota je ale plná pozitivních dojmů, kde máte uspěchanou předvánoční Prahu jako na dlani, jako by se najednou zastavil čas, co se děje v Paladiu, nevidíte….

P1010753

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Jeden komentář k “Vánoční sen – Emma Srncová”

  1. Lenka H. napsal:

    Obrázky Emmy se mi líbí.

    Kalendář jsem viděla v televizi, když jsem byla nemocná a přišel mi takovej kýčovitej a divnej, ale třeba si svý fanoušky taky najde.

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.