Vážím si a děkuji revizorům v MHD, kteří zbytečně nebuzerují cestující

Dost komentářů, kladných i záporných, bylo napsáno k příspěvku Jak potrápit revizora (kontrola jízdenek), v kterém autor popisuje setkání s brněnským mírně arogantním revizorem. Dnes bych se rád k tématu revizor vrátil, podělil se s vámi se svými čerstvými revizorskými zážitky a všem slušným revizorům poděkoval.

O co jde, co se mi přihodilo? Přes zimu a za špatného počasí využívám služeb MHD. Protože autobus jede celkem dlouho, nebaví se mne při cestě jen tak dívat do nikam a tak volného času na cestě využívám pro čtení knih, sledování filmů a hraní videoher. A právě u hraní videoher se mi to již dva krát stalo :-).

Pokud videohry hrajete, jistě znáte situaci, kdy se pro dokončení delší úrovně musíte nějaký čas pekelně soustředit a každé vyrušení a následná nepozornost znamená opakování úrovně a tím i časovou ztrátu. Pokud hry nehrajete, tak vězte, že co jsem napsal je pravda a že hráče není dobré uprostřed hry moc vyrušovat.

No a právě takové úrovně nyní v autobuse hraji a rozhodně nejsem rád, když mne někdo po pár minutách vyruší natolik, že odehrané minuty musím hrát znovu a opakovat vše, co se mi povedlo. Toto se týká i revizorů a tak jsem rád a dokážu ocenit, když mne od rozehraného kola neruší trapnou kontrolou jízdenek.

A právě toto se mi nyní již dvakrát za sebou stalo. Mám rozehranou hru a najednou kdesi v dálce slyším něco ve smyslu, kontrola cestovních dokladů. Co teď? Přerušit hru, věnovat se revizorům a být naštvaný, že mám platný cestovní doklad a jsem rušen, nebo si revizorů prozatím nevšímat, hrát hru a čekat že se sami ozvou. Vždy jsem se rozhodl pro druhou možnost a světe div se, revizoři mne z kontroly vynechali. Skutečně, nečekal jsem to, ale stalo se. Za toto si nyní revizorů cením a pokud si to nepokazí, budu si jich cenit a chválit jejich přístup i nadále.

Jak jsem poznal, revizoři nejsou rozhodně jen ti špatní. Jsou i dobří. Máte podobnou dobrou zkušenost?

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

7 komentářů k “Vážím si a děkuji revizorům v MHD, kteří zbytečně nebuzerují cestující”

 1. hurri napsal:

  Že by Tě vynechali z jiných důvodů, než je rozehraná gameska? Napadá mě jich hned několik :)

 2. mj napsal:

  Ne, to bylo URČITĚ kvůli tomu, že mu nechtěli zkazit úroveň, tutově.

 3. Etigo napsal:

  Řekl bych, že nejsi cílová skupina těch revizorů. :D Ty spíše se zaměřuji na omladinu a další podezřelé skupiny. :-) Holt vypadáš moc seriózně…

 4. LuFa napsal:

  Co se může stát, když vyrušíte hráče v MHD :-) : Mladík zmlátil ženu kvůli hrám na mobilu

 5. mv napsal:

  Etigo: seriózně? ROFL!

 6. Forrest napsal:

  :-)) a nebo třeba víte že soudruh Lenin byl strašně dobrosrdečný? A víte jak se to poznalo? To jednou takhle seděl soudruh Lenin na pařezu a držel v ruce břitvu. Kolem zrovna šla malá copatá holčička a ptala se: „Co to děláte soudruhu Lenine?“ – „Holím si vousy“ odpověděl soudruh lenin. A holčička vesele odcupitala. … a to je všechno. Jako úplně všechno? A co ta dobrosrdečnost? No vždyť to říkám, držel v ruce břitvu. Vždyť ji mohl klidně podříznout!

 7. Detlef Deggendorf napsal:

  Ty?? spíše zaměřují…. snad Ti spíše…. naučte se česky!

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.