Stahujte zdarma nový openMagazin

Na adrese http://www.linuxexpres.cz/openmagazin byl dnes zveřejněn historicky první openMagazin vydávaný portály LinuxEXPRES a OpenOffice.cz.

Zcela zdarma se vám tak k rukám každý měsíc dostane .PDF e-zin, s výběrem toho nejlepšího, co se na portálech LinuxEXPRES a OpenOffice.cz zveřejnilo. Současné číslo má neuvěřitelných 52 stran.

V prvním vydání OpneMagazinu se nejprve dozvíte o novinkách, které s sebou přináší nejnovější třetí verze skvělého kancelářského balíku OpenOffce.org. V dalším článku je pak představen Antivirový program ClamAV. Následující článek je věnován nové verzi openSUSU 11.1. Samozřejmě nemůže chybět ani recenze nového Ubutnu 8.10 Intrepid Ibex.

openmagazin

Amatérští tvůrci webu si na své přijdou v článku o HTML editoru Bluefish. Hračičkům je určen článek věnovaný appletům a deskletům. Letecké modeláře rozhodně potěší článek věnující se simulačnímu programu CRRCSim.

Na závěr čísla nechybí novinky ze světa Open Source a praktické návody pro OpenOffice.org.

Ač se jedná o výběr webových článků, věřím, že svým čtenářům open Magazin užitek přinese. Možnost pohodlného tisku článků jistě přijde vhod.

Věřím, že nám OpenMagazin vydrží a že se s ním budeme každý měsíc pravidelně setkávat. Autorům tímto děkuji.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.