Davídkovo první vysvědčení

Tak se včera Davídkovi dostalo prvních plodů jeho pololetní školní docházky. Ano, všichni co máte děti školního věku víte, ti co je už nemáte, jistě správě tušíte. Pololetní vysvědčení. Zatím nám dělá radost, tak to snad ještě chvíli vydrží ;-).

davidek_faltynek_vysvedceni
(Davídkovo pololetní vysvědčení v 1. třídě)

Detail známek:

davidek_faltynek_vysvedceni_detail
(Detail vysvědčení)

Davídkovi jsme včera popřáli. K večeru pak zajeli do již zde zmiňovaného Klubu deskových her. Domů jsem se vrátili o něco později, ale vzhledem k pololetním prázdninám to tak nevadí.

Stejné díky pak patří Gabče, která vynakládá nemalé úsilí při dohlížení při psaní domácích úkolů, občasném zjišťování jejich správného zadání mezi rodiči a čtení.

Na závěr musím poděkovat i paní učitelce, protože výsledky školní práce jsou skutečně vidět.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

10 komentářů k “Davídkovo první vysvědčení”

 1. Lenka napsal:

  A ty s Davídkem domácí úkoly nepíšeš?

 2. spectrum napsal:

  Nj, jablko nepadá daleko od stromu, holt to dítě bude po tobě. ;-)

 3. LuFa napsal:

  Lenka: Tak rozhodně s Dádou nedělám psaní ;-).

 4. Chlupatý Kaktus napsal:

  Velice pěkné, malému školákovi gratuluju.

  navíc si dovolím pár poznámek:
  1) Je zvláštní, že píšeš „vysvědčení“, když se dokument jmenuje „hodnocení za 1. pololetí“. (je to podobné, jako když někdo tvrdí, že mu „zvoní“ mobil a on mu přitom vyhrává Šavlový tanec.
  2) Co znamená „1“ bych ze školy ještě věděl, ale co znamená „Ú“ z keramického kroužku?
  3) Jestlipak jste si s dětma prohlíželi svoje vysvědčení ze svého dětství, já se přiznám, že své vysvěrgo z první třídy bych dnes už asi marně hledal…

 5. blanka napsal:

  Chlupaty kaktus ma pravdu–Luky fakt co to znamena keramicky krouzek U´??Cizi rec? I ja gratuluju dadikovi za vysvedceni jen tak dal.babi blanka

 6. LuFa napsal:

  Chlupatý Kaktus, blanka: Tak Ú by mohla být účast, co vy na to? ;-).

 7. blanka napsal:

  dik .zde v srn ma uklizecka za kazde rozsroubovani sitka pod ústim kohoutku u umyvadla 5min. zaplaceno. kolik ve sluzbe ocisti sitek tolik minut ji zaplati.ja se picnu. mamka.e Ted vazne— proč na tak velky řadek nenapisi ti slavni pani chytri ucitele normalne –účast—??? to uz nemaji ta tři pismena asi zaplacene.normalni človek na ú neprijde.

 8. Chlupatý Kaktus napsal:

  Ú také může znamenat úspěch nebo úspěšný, zvlášť, když je to na výkazu HODNOCENÍ. Slovo „účast“ nemá žádný hodnotící význam (ve smyslu kvality).
  Naštěstí jsem zde na blogu viděl keramické výtvory malého Davídka a můžu říct, že by tam také mohla být místo Ú jednička.

 9. Chlupatý Kaktus napsal:

  PS: nehledě na to, že ani nevím, co znamená slovo „prospěch“

 10. Anonym napsal:

  Náhodou jsem narazila na Vaše stránky a protože jsem učitelka, můžu Vám prozradit (možná už jste to zjistili sami), že Ú znamená pracoval úspěšně. Jen nevím, proč to vaše škola nevypíše celé, běžně se to dělá. Rodiče nějakému Ú opravdu nemohou rozumět.

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.