Divadelní marketing

Držte se Zábradlí, – slogan divadla Na zábradlí. Možná jste si ho všimli v novinách, nebo na plakátech po Praze, nebo jen zde na blogu. Divadlo slaví letos 50 let výročí od první premiéry. K tomuto výročí se před Vánoci konal den otevřených dveří, kde nám byly nabídnuty vstupenky na hru My, hrdinové.

A tak jsem se tam ocitla znovu. Nebudu tentokrát psát o hře, protože byla na můj vkus a náladu příliš vážná. Radši se podívám na groteskní či komediální představení. Možná je to dobou a tento můj subjektivní pocit se stane trendem. Máme toho v životě dost a v kině či divadle si chceme odpočnout, pobavit se.

I divadlo potřebuje svůj marketing a musím říci, že Na zábradlí si jsou toho vědomi a snaží se. Po návratu z divadla mi přišel email s možnostmi slédnutí her – derniér, premiér, či last moment vstupenek za výrazně nižší cenu.

Takže jsem si dnes šla vyzvednout další vstupenky. Pokud máte zájem, pravděpodobně mají ještě lístky na zítra.

Přijďte tento čtvrtek 29. ledna na Pyreneje jen za 100,- Kč
David Greig: PYRENEJE (režie Jiří Ornest)

Příběh muže, který ztratil paměť, neví kým je, kým byl, nezná své jméno, nosí cizí oblek, je mu povědomá chuť tabáku a jedna žena o něm tvrdí, že je její manžel. Jak zrekonstruovat vlastní život, jak rozpoznat, kým vlastně jste, když se zničehonic objevíte vysoko v horách, na hranici Španělska a Francie, na hotelové terase, které vládne žoviální hoteliér, a ze které můžete od kávy pozorovat horolezce, jak se snaží tváří v tvář horskému masivu překonat sami sebe

Hrají: Igor Chmela, Adéla Kubačáková, Natália Drabiščáková, Josef Polášek a Sylvie Krobová

Atmosféra divadla
Vstupenky si lze zarezervovat buď telefonicky, či emailem, či dojít do pokladny osobně. Pokud zajdete osobně, doporučuji dorazit kolem 18h, kdy se schází herci v divadelní kavárně, tváří v tvář tam můžete potkat třeba frajera Pavla Lišku:-), nebo Čtvrtníčka v jeho tradičním svetru ala „falešní sobi“.

Nechci tady vyzdvihovat jen jedno divadlo, spíše jsem chtěla říci, že se maketing vkradl i na divadelní prkna a myslím, že bude potřeba více a více, protože v současném ekonomickém klimatu přichází mnohé soubory o sponzory a o to víc bude důležitý pravidelný divák.

Další příspěvky o divadle:
Zázrak v černém domě

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Jeden komentář k “Divadelní marketing”

  1. LuFa napsal:

    Divadelní marketing chápu a mám k němu vstřícný postoj. Co ale nechápu je dožadování se dotací, jak o tom bylo slyšet v minulém roce a ještě asi slyšet bude i v tomto.

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.