Kde podepsat petici proti řádění společnosti Atol?

O řádění společnosti Atol v Hradci Králové jsem psal v příspěvcích Postaví se občané města Hradec Králové rázně proti Atolu? a Nové parkovací automaty společnosti Atol v Hradci Králové nevrací peníze. V prvním příspěvku jsem zveřejnil odkaz na petici, kterou v pdf naleznete zde: Petice proti stávajícímu systému parkování v Hradci Králové.

Dnes bych vám rád poskytl seznam míst, kde petici v Hradci můžete rovnou podepsat.


 • Každou sobotu v čase od 9:00 do 11:00 před obchodním domem TESCO a to až do 20.12. 2008.

 • V prodejně ETA, která se nachází u kina Centrál.

 • Papírnictví nad podchodem u kina Centrál.

 • V průchodu v ulici Všehrdova 194.

 • U mě ;-). Petici nosím s sebou.

 • Pokud máte možnost a prostory, můžete se k poskytování petice přidat i vy. Čím víc podpisů, tím lépe a to jak od hradeckých , tak mimo hradeckých.

  Update příspěvku:

  Paní Lenkou Trkalovou, která je jednou z členů petičního výboru jsem byl požádán o zveřejnění prosby, kdy vás žádá, abyste případné nekorektní zásahy, či konání firmy Atol zaznamenávali, např. video dokumentace a zasílali na její mail: trkalova(zavinac)quick(tecka)cz, případně je nosili na CD na místa kde je možné petici podepsat.

  You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

  22 komentářů k “Kde podepsat petici proti řádění společnosti Atol?”

  1. Martin Šín napsal:

   Jakápak petice proti řádění společnosti Atol? To je společnost jako každá druhá a tohle řádění jí umožnili radní města, takže neměla by to být petice proti nim?

  2. LuFa napsal:

   Martin Šín: Doslovně je petice proti stávajícímu systému parkování v Hradci Králové. Lepší, podepíšeš?

  3. Martin napsal:

   Tak vidím, že nejen u nás si někdo myslí, že je na Klondike a ne je střední Evropě…

  4. LuFa napsal:

   Martin: máte u vás obdobný problém?

  5. Lenka napsal:

   No dobře, hypoteticky: podepíšu petici, ale smlouva už je podepsaná… co to změní?

  6. LuFa napsal:

   Lenka: prakticky: svým podpisem oficiálně vyjadřuješ nesouhlas se současnou situací stávajícího parkování v Hradci. Co je nebo není podepsané zatím nikdo moc neví. Obsah smlouvy mezi městem a Atolem není veřejně přístupný.

   Nicméně domnívám se, že pokud většina hradeckých, nebo mimohradeckých, kteří do Hradce dojíždějí za prací tento parkovací systém odsoudí, řešení jak z toho ven se najde.

  7. LuFa napsal:

   Tak už ani odstavné parkoviště v Hradci zřejmě nebude:
   http://hradecky.denik.cz/zpravy_region/atol20081106.html

  8. Lemik napsal:

   „Poslali jsme do Vídně ostrou petici.“ moment, co je to petice? – Ale to je z latiny, česky bychom řekli asi prosba – „poslali do Vídně ostrou prosbu…“

   Asi tak no.

  9. LuFa napsal:

   Lemík: Tak jen sedět, tiše nadávat a platit a platit nejde. Nebo jde, ale ne mě.

  10. Lenka napsal:

   Nemáme a auto a dá se říct, že jsme v nevýhodě (třeba když jsem se trkala přes město o berlích). Ale jednou budem ty šťastnější, protože nebudeme řešit, kam s ním…

  11. LuFa napsal:

   Lenka: Ať chceš, nebo nechceš, tím že nemáš auto se finanční podpoře nevhodně nasazeného systému parkování v HK nevyhneš. Úplně stačí, že si podnikatelé a obchodníci zahrnou platby za parkování do ceny poskytovaných služeb. Prostě přímo platí ten kdo auto má, nepřímo pak platíme všichni.

  12. hurri napsal:

   Lenka: Až vy budete šťastnější, tak já už tady nebudu :)
   Lufa: Nikdo nic neví, ale petici podepíšete, navíc je k ničemu. Příště si o problému něco zjisti – názor druhé strany a tak podobně. Hádej co je na strnkách města?
   Městské stranky věnované Atolu.

  13. LuFa napsal:

   Hurri: Díky za odkaz. Petice s tím, co je v ní uvedené, smysl má.

  14. Lenka napsal:

   LuFo, já jsme neřekla, že se mě to nijak nedotkne!!! Já jsem jenom řekla, že pokud i nadále nebudeme mít auto, aspoň jeden problém nám odpadne

  15. LuFa napsal:

   Lenka: Až budeš mít rodinu, jeden problém odpadne, jiné přibudou. Jako svobodný jsem si také budoucnost bez auta maloval.

  16. Lenka napsal:

   Nic si nemaluju, v budoucnosti se uvidí (netvrdím, že nikdy mít auto nebudu).

  17. JOE napsal:

   Jó maj to pěkně vymyšlený pomaloučku zabíraj celej Hradec (Pražský p.)je potřeba se ozvat než bude pozdě.Zloději, často stojím u závor na Pouchov a odtahovky s „nákladem“ pravidelně potkávám. Beru brko a walím do Ety JOE.

  18. LuFa napsal:

   JOE: Super, každý podpis petice dobrý. Snad se podaří rozšiřování Atolu zastavit.

  19. bob napsal:

   Překvapuje mě,že je zde tak málo ohlasů,na tak negativně proti občanovi zaměřenou společnost,jakou Atol beze sporu je!Komunikace se postavily za naše daně,proč je tedy za pochybné dohody města s Atolem neposkytnou(pivovar atd.škoda mluvit)!?Komu to poslouží,nám danovým poplatníkům,nebo nenšině tzv.podnikatelů!?Jsou to,nebo respektive byli veřejné komunikace!Ted slouží k obohacení jednotlivců.Apeluji na všechny lidi se zdravím rozumem,opravdu chcete snižování vašich reálných přímů na účty těchto společností a jim podobným?Zásada kapitalizmu-maximální zisk se zde naplnuje až s lechkostí baletní umělkyně!Nenechme se vykořistovat Atolem a jim podobnými,kterých je u nás více a více!Začněte bojovat a přestante jen přihlížet,nebo nadávat od stolu at se za naši společnost nemusíme stydět,ale můžeme být hrdi!Z mého hlediska je toto jednání a zabírání „půdy“nepřípustné!Dám příklad:zítra půjdu na město a domluvím,že v zájmu našeho města a našich občanů si dávám závoru na veřejný chodník od nádraží,až po muzeum,kdo bude chtít přejít přes chodící zonu zaplatí 25,-Kč a pak 15,-Kč za dýchání vzduchu a pak ješte 10,-Kč za možnost dívat se po okolí.Když nezabojujeme,může časem tato dnes absurdita,zítra již možná realita nastat.Jak již ze skušenosti víme nemusí to být,až takový problém!

  20. Mirčín55 napsal:

   Jsem naprosto PRO, aby se zrušil stávající systém parkování v Hradci Králové. Četl jsem spousty článku, kde firma ATOL dostala nejruznější přívlastky, ale kdo ji toto umožnil? Proč se nepsaly petice hned? Jezdím po celé evropě a takový to systém skutečně nikde není. Já, když odvedu nekvalitní práci, musím vzniklou škodu bezezbytku nahradit ze svého-Pakliže nemám uzavřenou pojistku tzv. NA BLBOST. Někdo udělal špatné rozhodnutí, ač byl zvolen, aby jednal ve prospěch občanů a né jen jednotlivce. Tudíž špatně odvedená práce, zmetek. Smlouvu lze vypovědět a následky, ať nese ten, kdo to zavinil, pakliže nemá pojistu Na blbost. Fa. Atol se chová tak jak ji to podepsaný zmetek dovoluje. Revize smlouvy nestranným orgánem a zajištění nápravy. Jednoduché. Zjistí-li se úmysl,strejčkování či já na bráchu, brácha na mě, ať konají organy v tresním řízení svoji práci. Konkrétní viník ať si sní, co si nadrobyl

  21. Jaromír Pešava napsal:

   Měl jsem dotaz a fa.Atol zdali bych mohl parkovat v parkov acím domě Kačnarka, bylo mě zděleno,že to není možné i když moje bydliště je vzdálené od labské 1.,150m,přitom mají místa volná.Výborná ochota,že. Dovětek“ at Atol staví parkovací domy a neotravují s PLACENÝM PARKOVÁNÍM občané Hradce Králové v ulicích,kde je místa dost.At se zvednou ze židlí a udělají po Hradci pruzkum,jak vypadá skutečná situace. Toto prosím ,není jenom muj názor.

  22. Jaromír Pešava napsal:

   Proč nomohu parkovat v parkovacím domě Kačnerka bydlím vf hradci králové.

  Napište prosím komentář

  You must be logged in to post a comment.