Nové parkovací automaty společnosti Atol v Hradci Králové nevrací peníze

Kde podepsat petici proti řádění společnosti Atol? – seznam míst, kde je možno podepsat petici proti současnému systému parkování v Hradci Králové.

(Příspěvku níže předchází příspěvek: Postaví se občané města Hradec Králové rázně proti Atolu?)

Další boudu na nás vymysleli pánové a dámy z Atolu. Zatím co dnes kdejaký automat, vrací přeplatky z vhozených mincí, nový moderní parkovací strojek firmy Atol nikoliv. Případný přeplatek automat nevrací.

Dle mého je to sprosté. Velmi sprosté. Kolikrát mám v peněžence přesný počet mincí v požadované nominální hodnotě? Samozřejmě, čas od času budu mít víc, takže sem tam do automatu hodím navíc pětikorunu, sem tam desetikorunu a umím si představit i třicet korun. Kam asi tyto mé přeplatky půjdou? Objeví se alespoň v příjmech? Budou zdaněny?

Myslím, že s občasným přeplatkem nebudu jediný a ve výsledku dají nevrácené přeplatky hezkou sumičku :-(.

Všiml jste si někdo toho? Co na to říkáte?

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

10 komentářů k “Nové parkovací automaty společnosti Atol v Hradci Králové nevrací peníze”

 1. Lemik napsal:

  Lukine, za 40 na celý den by mě osobně vůbec nevadilo ani kdyby mi to 10 Kč nevrátilo. Na karláku dáš 40 za hodinu stání, ale je pravda, že automat vrací :-)

  V každém případě je to pěkná sviňárna, jestli by třeba nestálo zato, poslat na ně finanční úřad :-)

 2. blanka napsal:

  co toto je zase za binec u nas v CZ? to chce inspekci a aby ten podnik hned zavreli. to by si v evrope nikdo nedovolil.tam ti kazdy automat vrati 1 cent. ale zase kdyz jdes koupit housku a jednik ti chybi ,neprodaji ti nic.tak je to spravne.dik za info mamka

 3. ohneta napsal:

  těch 40 Kč na den je úplně směšných, nevracení přeplatků už tak směšné není

 4. LuFa napsal:

  Ohněta: Automaty jsou z okraje centra, proto těch 40,- kč. V centru je stání mnohem dražší. Jinak dávat 40,- kč tam, kde doposud problémy s parkováním nebyly mi jako dobré nepřipadá.

 5. Martin Šín napsal:

  Těch 40 kč je dost, když si vemete, že bych jezdil do práce autem (ne, kvůli vození se, ale abych se tam nějak rozumně dostal) a měl dát denně 40 kč? Tj. 800,- měsíčně a to je zlodějina. Navíc ty automaty tu jsou doslova všude, až o ně člověk zakopává, chodník je pro lidi a ne pro ****** parkovací automaty…

 6. LuFa napsal:

  Martin Šín: A z práce pak člověk popojede na druhý konec města a do parkování sype další peníze.

 7. melmoth napsal:

  Nejen v Hrádci. V Příbrami na náměstí rovněž. Chybí mi na těcht automatech možnost volit, jak dlouho tam chci parkovat. Chodí to tak, že vhodíte dvacku (protože jiný peníz nemáte) a vypadne povolenka na 2 hodiny. Ačkoli potřebujete jen 10 minut a tedy by stačila půlhodina za 5,- kč.

 8. LuFa napsal:

  melmoth: A co na to u vás občané. Mě se to fakt takto nelíbí a nepozdává :-(.

 9. spectrum napsal:

  Nj, ono se s tim „nedá“ nic dělat, tyhle firmy jsou jak kobylky, Pardubice už mají dávno obšancované tak se stěhují dál a Hradec byl prostě další na řadě. Takže bych to ukončil oblíbenou otázkou řady hororů: „Kdo bude další?“

 10. Petr napsal:

  No musíme se začít nějak bránit. Krom toho že pokud to půjde zaparkujeme jinde, navrhuji používat na platby jen co nejmenší mincen:-)

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.