V módě krok před ostatními

S předmětem „Pěkný !!!!!“ mi Klárka před pár dny poslala upozornění na modní hit příštího léta.Ponožky v sandálech. Tak nějak si vzpomněla na mě, který je takto již nosí a nedávnou diskuzi u příspěvku Sandále – nejlepší boty na léto

Velmi dobře tehdy módní situaci ve svém komentáři odhadl Boris, když napsal:

Vhodným doplňkem mohou být ponožky, řekněme tak do půlky lýtek.

Slova jak z módního žurnálu. Jasná vize toho co přijde. Díky Borisi.

My co ponožky v sandálech nosíme si nyní můžeme řict, hurá, v módě jsme krok před ostatními. Co však budeme nosit příští rok nevím. Však vám ale něco vymyslíme.

Těm ostatním nyní nezbývá, než se do ponožek a sandálů teprve nazout.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

9 komentářů k “V módě krok před ostatními”

 1. Gaucman napsal:

  Já nosím ponožky v sandálech furt. Nesnáším totiž, když se mě bez ponožky odspodu zpotí noha a pak to v sandálech lepí, nebo když se to spolu s prachem z cest promění na blatíčko, to je pak potěšení v tom chodit!
  Nechápu, co se na tom někomu jeví nemódního, nebo divnýho. Ovšem pokud to nejsou ponožky do půli lýtek, to připadne blbý i mě.

 2. Marek Stopka napsal:

  Ponožky? A jak bych potom mohl v sandálech asi tak vlézt do moře, nebo šlápnout do kaluže? :-) Ne, ponožky v sandálech, to fakt ne. :-)

 3. Trtkal napsal:

  Ha, a je to doma :-). Konečně za rok budeme v módě, jinak si myslím, že ono k riflím třeba zas naopak vypadá divně, ty ponožky nemít (ale to je věc názoru a občas nosím oboje – samozřejmě ne najednou).

  LuFa: co bys řekl na prstové ponožky, ať je změna pro příští rok :D, nebo jednu žlutou a druhou červenou :-)

 4. Mikesh napsal:

  Omlouvám se pánové, ale ponožky v sandálech jsou prostě divný. A pořád lepší mít to „blátíčko“ na nohách, než na bílých ponožkách. Damy co perou jistě potvrdí. Navíc to prostě vypadá hrozně blbe (subjektivní názor) :-) . Šortky a sandále u vody a v sandálech ponožky. Pak ty sandále prostě ztrácí smysl.

  :-)))

 5. LuFa napsal:

  Trtkal: Prstové ponožky, bezva nápad, zkusím se po nich podívat.

 6. Klara napsal:

  V tom clanku byla zminka i o ponozkach v lodickach, to si myslim ze uz je uplne ulet, ponozek v lodickach jsem potkala mene nez ponozek v sandalkach. Lufa je proste vzdy o krok na pred. podle clanku o mode je fakt ponozky budou nosit i Ti, co to dnes tak moc odsuzuji. Na to se tesim.

 7. Gaucman napsal:

  Mikesh: No bílý ponožky do černejch sandálů je humus, to souhlasím. Proto nosím černý, nebo šedý, to pak nepůsobí jak pěst na oko.

 8. JanS napsal:

  Jestli módní tred pro příští rok obrací pravidlo, že ponožky nepatří do sandálů, jak to bude příští rok s pravidlem, že pod sukni nepatří kalhotky?

 9. LuFa napsal:

  Tak jsem objevil zajímavou stránku: Dejte sbohem fuseklím ;-), kde je galerie lidí s ponožkami v sandálích.

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.