Co si myslet o iniciativě antiparoubek.cz?

„Paroubek škodí lidem“, jukali na mě po příchodu do areálu konání Keltské noci rudá trička převážně mladších účastníků.

Kam jsem to vlezl? Proč tolik lidí s tričky, které bych čekal ještě tak před dvěma roky, kdy Paroubek ještě blbnul. Po pár minutách jsem pochopil. Stánek s antiparoubkovskými tričky zdarma.

Jdu tedy ke stánku a ptám se, co že je to tady za trička zdarma. Mladá holčina mi dává do ruky lísteček. Když ho vyplním, napíši platný mobil, oni mi ho prozvoní, odnesu si tričko. Více mi neříká, nemá čas, musí se věnovat prozvánění tričkochtivců.

Hmm, zajímavé, vyplním jakýsi papír, kde dám souhlas ze zpracováním údajů pro potřeby iniciativy anitparoubek a dostanu tričko.

Beru mobil a dívám se na webové stránky antiparoubkovské iniciativy. V sekci Kdo jsme se dozvídám:

Jsme mladí lidé, které štve, kolik našich vrstevníků rychle zapomíná na vše, co za své dosavadní krátké působení v politice stačil Jiří Paroubek udělat a k jakým metodám je schopen se snížit. Pomocí našich triček chceme všem připomenout, že Paroubek škodí lidem a je potřeba to neustále připomínat.

Hezké, Paroubka fakt nemusím, ale že bych si ho teď dával na tričko, to tedy ne. Dnes tak Topola s Knížetem, kteří mě dnes svými činy sejří.

Trička vypadají velmi kvalitně. Snažím se najít, kdo jejich výrobu financuje, přeci jen, nic není zadarmo a pokud by jich zde rozdali třeba tisíc při ceně odhaduji 50,- až 100,- za jednou, je to již pěkná pálka.

O financování triček se na webu v článku Nová iniciativa tvrdí: Paroubek není žádný hodný strýček dozvídám pouze toto:

Pomáhají nám známí, děláme všechno z vlastních zdrojů

Nějak se mi tomu nechce věřit. Fesťáků, které objíždí je mnoho a rozdaných triček jistě také.

Takže co si o iniciatvě antiparoubek myslet? Jaké úmysly za ní vězí a kdo za ni stojí?

Děti, kteří chtějí připomínat, že Paroubek škodí lidem to jistě nejsou. Kdo to je ukáže čas.

Pro tričko jsem si u stánku nakonec nebyl. Ať je Paroubek jaký je, nepřipadá mi vhodné mi vhodné ho touto formou snižovat. Na tričku bych prostě takto nenosil nikoho.

Vy byste si pro tričko šli? Slyšeli jste o této iniciativě? Co si o ní myslíte?

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

11 komentářů k “Co si myslet o iniciativě antiparoubek.cz?”

 1. LuFa: Paroubka bych si na tričko nedal, tfuj. Protože vím, že občas něco skoukneš na mém blogu, tak nejspíš víš, co si o Paroubkovi a jeho nohsledech myslím, nic proti ČSSD, ale teď je vede partička, která má diktátorské sklony a demagogie je jejich oblíbená zbraň. Jó dokud je vedl Miloš Zeman, tak to byl opravdu důstojný protivník, kde ze střetu mohlo vykrystalizovat dost dobrého a zajímavého. Však oni si prohrají další volby a možná jim konečně dojde, že tohle vedení je destruktivní, nikoliv konstruktivní.

 2. Martin Hujer napsal:

  Letos na Benátské noci byli taky. Nechápu proč bych měl nosit takový nesmysl. Podle mě i antireklama je pořád reklama…

 3. LuFa napsal:

  MaReK Olšavský: Tvé příspěvky jukám pravidelně, neboj. Tvé postoje znám. Ty myslíš znáš mé. Současné vedení ODS na celostátní úrovni mi nesedí. ČSSD pro to co páchali, když byly u kormidla také ne. Zelení mi také nejsou po chuti. Vládnoucí zbytek taky nic moc :-(. Rozhodování u příštích voleb bude zajímavé.

  Martin Hujer: No právě, jsou všude, triček mají spousty, takže nevěřím, že to z vlastní kapsy táhne několik mladých lidí.

 4. LuFa: Souhlas, současné vedení ODS je běs, taky to u mně prošlo, radši bych jiné, schopných lidí je dost, naštěstí se politika nedělá jen na nejvyšší úrovni a teď jsou krajské volby, které jsou už více o lidech, než o stranické příslušnosti.
  Bohužel se s nástupem Topolánka a Paroubka ke kormidlům největších stran vše perzonifikovalo na osobní útoky (tuším, že je začal Paroubek), nikolim na řešení volebních programů a řešení potřeb státu, jakkoliv jsou a budou ta řešení nutně bolestivá. ČSSD by měla změnit vedení, ale to půjde těžko při té šaškárně v O2 Aréně, kterou si zajišťuje Paroubek. No u nás v ODS je teď změna neprůchodná, bylo by divné, kdyby premiér přestal být předsedou strany a sestavovat novou vládu při tom rozložení sil jaké je v PSP ČR hraničí se šílenstvím.

 5. Timy napsal:

  Na Keltské jsem byl taktéž a tričko jsem si vzal. Paroubek se příčí mé mysli, nicméně ačkoliv jsem si to triko vzal, plánuju ho nosit doma nebo přinejhorším na zahradě :-). Stejně mi přijde, že zase tak moc lidí s tím trikem tam nebylo, vzhledem k tomu, kolik desítek či stovek triček museli celkově rozdat…

 6. LuFa napsal:

  Timy: U stánku s tričky s Paroubkem bylo stále plno, tak si myslím, že jich rozdali dost. Fakt tipuju přes 1000.

 7. Ondřej Mirtes napsal:

  Nebude to souviset s těmi mobily? Nebudou chodit obdarovaným poté nějaké reklamy?

 8. LuFa napsal:

  Ondřej Mirtes: Osobně si myslím, že by to souviset i mohlo a nějaká ta reklama by čas od času přijít mohla. Protože jsem si však tričko nebral, sám to nepoznám.

 9. Kalich napsal:

  Souhlas, o hodne vic me se.e ODS. Takovej Julinek s Cikrtem me jako cerstvyho otce stve nejvic. Osobne si myslim, ze by to ani nikdo nechtel, kdyby to nebylo zadarmo. Taky z tricka neni patrny, co proti nemu vlastne maji. Je to jako kdyby to vymyslelo 5lety dite.

 10. HogFather napsal:

  Pokud chceš vědět, co proti němu mají, koukni se na jejich stránky antiparoubek.cz, já osobně triko nemám, ale hodlám si o něj napsat a hrdě jej nosit. Byl jsem v časech největšího „paroubkovského řádění“ na dvou demonstracích proti němu. Na první byly tisíce lidí, na druhé( o 14 dní později) už jen stovky. Lidé zapomínají, co parobek v minulosti prováděl. I jeho výroky o hodně věcech svědčí. Sám jsem to vámi jmenované malé dítě. Volit stále nemůžu, ale pokouším se hledět trochu hlouběji do problému než jen na to, že se snižují dávky, či že se platí u doktorů. Dávám si třeba pozor, která strana dle jejích volebních plánů zadlužuje nejvíce stát. ČSSD. Vede dokonce před komunisty!

  Ještě jedna věc, 17. listopad vám něco napovídá? Občas jsou to studenti a mladí lidé, vámi nazvaní 5-ti leté děti, kdo trochu pohne dějinami České Republiky a pokud je směr kterým studenti hýbou od komunismu, pak je to dle mého(a já pevně doufám, že i dle vašeho) názoru jediný správný směr. Právě tam totiž Paroubek směřuje.

  Smutné je, že lidé dnešní doby si toto neuvědomují, k volbám nechodí, jelikož lenost a myšlenka „co by změnil jeden hlas?“ jim to nedovolí, a nechávají volit důchodce, kterým se zjevně stýská po socilistech.

  Očekávám, že mé prohlášení Váš názor nezmění, a ač je již tato diskuze staršího data, doufám, že se dočkám Vašich názorů k obnovení této diskuze.

  Sebastián

 11. antiparoubek.cz napsal:

  ANTIPAROUBEK: to raci evu a vaska nez poslouchat paroubka

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.