Kam s dětmi o prázdninách v Hradci Králové?

Všem, kdo máte děti, ať už vlastní nebo hlídáte vnoučky popř. děti od bráchy či od ségry od kamarádek, nabízím k nahlédnutí několik prima výletů případně exkurzí. AKCE SE KONAJÍ V ÚTERÝ A VE ČTVRTEK viz. Léto se Sedmikráskou 2008

My jsme si vybrali výlet na koně v Plačicích a to 17.7., sraz byl na konečné MHD v Plačicích, naštěstí jsme potkali děti natěšené a ne plačící, a jelikož to byl náš první výlet z nabídky, děti dostaly Prázdninovou kartu – Léto se Sedmikráskou 2008, a tak se mohly radovat z prvního razítka, které děti dostanou do karty, za každý výlet. Pokud se zúčastní alespoň 3 výletů, čeká je odměna.

Zájemců o koně bylo skutečně dost. Asi 55 dětí s rodiči i prarodiči přivítala moc milá paní, která má na starost 5 koňů, prasátko i býka, kterému v mládí říkali Cipísek. Po vlídném přivítání, nejstarší dcera paní majitelky ukázala, že ji nejen baví na koních jezdit, dokonce předvedla i gymnastickou sestavu, se kterou by mohla zazářit i v cirkusu jako krasojezdkyně. Nakonec následovala vytoužená projížďka dětí na koních, při které, dětem svítily očička radostí.

Jezdilo se na 3koních, některým dětem stačila jedna jízda, jiné vyzkoušely i dva a našly se děti, které jely na všech koních. Lucinka jela na Elišce a pak na Ganě.

Davídek jezdil taktéž na Ganě a protože chtěl zkusit i nejvyšší kobylu, projel se i na Grétě.

Paní majitelce i dceři patří dík i poklona za trpělivost jakou každému z dětí věnovala, dík patří i koníkům, že zvládli povozit tolik dětí.

Vstupné bylo dobrovolné. Byl to moc hezký zážitek pro děti i dospělé, a těšíme se na další výlet, možná se tam potkáme i s někým z vás.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Jeden komentář k “Kam s dětmi o prázdninách v Hradci Králové?”

  1. blanka napsal:

    bezva o konikach !!!babi blanka

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.