Na den lesbičkou

O víkendu jsme byli z práce na výletě v Krkonoších. Větší část naší skupiny byli cyklisté, já a 4 kolegyně jsme pak byli/y „pěšisté“ (tady začíná první souboj „i“ vs „y“ – jelikož jsem byl plně integrován do ženského kolektivu – vlastně lesba – přikláním se spíš k „y“).

Na našem odhadem 30 kilometrovém výletě jsme opravdu poznal, že být ženou není snadné, už jen to močení. Prvních pár kilometrů se neslo v duchu švitoření o kolegyních, kolezích, vztazích mezi kolegyněmi a kolegy, o tom, jak která kolegyně vypadá, co nosí, prostě typické „babské“ řeči. Musím přiznat, že jsem se s chutí zapojil, bylo to velmi osvobozující se takto vykvokat. Sněžka mě na chvíli od „mých“ ženských oddělila, šel jsem po „chlapské“ kratší cestě, ale na vrcholu jsme se opět sešli. Zde jsme pojedli něco guláše, moje společnice si zalepily nožičky odřené od svých horských střevíců a vyrazili dolů, já opět po té „chlapské“ straně.

Po dobytí Sněžky jsme se vydaly zpět na naši chatu (znám jednu zkratku, je to sice dál a horší cesta…) a to vám řeknu, to bylo teprve maso. Začalo to hormonální antikoncepcí (Jeanine to jasně vyhrála nad Dianou) a skončily jsme u vývoje hygienických potřeb určených pro „naše“ dny. Souboj „kalíšek“ vs „tampón“ jsem již však rázně ukončil, na to už jsem opravdu neměl.

Musím se přiznat, že jsem vždycky chtěl vědět, o čem si ty ženské, když jsou samy povídají. Tohle byl nejspíš stále jen slabší odvar toho, o čem by si povídaly, kdyby se přede mnou nestyděly.

Po doplazení se na chatu jsem jen pro jistotu zkontroloval své pohlavní ústrojí pro případ, že bych se musel začít rozhodovat mezi tampónem nebo vložkou. Stále můžu čůrat ve stoje :-)

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

23 komentářů k “Na den lesbičkou”

 1. mv napsal:

  No, pane, to je dilema. Je tohle ještě horší článek, než byl ten včerejší vtip nebo ne? Vyhlašuji anketu.

 2. boris napsal:

  mv: včerejší vtip ? to snad ani nebyl vtip. pobavil mě akorát do pláče.

 3. boris napsal:

  lufa: jsi vrah českýho humoru …

 4. mv napsal:

  boris: ano, pěkně jsme si pobrečeli…

 5. Lemik napsal:

  2 mv: mám rád věcnou kritiku, tak šup sem s ní

 6. LuFa napsal:

  Být ženou není skutečně jednoduché. Být chlapem ale také ne. Proto by měly ženy zůstat ženami a chlapi chlapama.

  Osobně nejsem nijak zvlášť pro emancipaci a výměnu rolí, ženy za muže a muže za ženy, která je pro náš dnešní západní svět tak častá.

  Samozřejmě, i ženy umějí čůrat ve stoje a chlapi v sedě, ale proč to dělat ;-).

 7. Lemik napsal:

  Já myslím, že každý z nás má ve společnosti svou roli. Nemůžeme však jen říct, že úklid dělají jen ženské, atp. Třeba chod domácnosti by měl být společným dílem.

  Co úplně nesnáším, když se některé ženské cpou na místa, které se pro ně nehodí (vrtné plošiny, hasiči).

  Škoda, že mv nenapsal nic konstruktivního, rád bych se od tak pokročilého komentátora něco naučil :-D

 8. mv napsal:

  Lemik: Já jsem konstruktivně napsal, že to je slabý článek, to by tě mělo konstruktivně motivovat k tomu napsat lepší. Třeba jsem nepochopil, proč bych se měl po tom, co celý den poslouchám menstruační debatu, cítit jako lesba. Se svým pohlavím jsem myslím dostatečně identifikován a tohle by mě asi těžko dokázalo rozhodit, natož abych se o tom ještě šířil. Takže asi tak.

 9. boris napsal:

  to mohu potvrdit mv je dostatečně identifikován, je to kluk jak buk

 10. mv napsal:

  boris: dík, že ses mě zastal, náčelníku!

 11. mj napsal:

  boris: a čůrá vestoje?

 12. Vorel napsal:

  Co že mu stojí?

 13. Lemik napsal:

  2 mv: Sice na tvém komentáři opět nevidím nic konstruktivního, přesto za něj děkuji. Ce se lesby týče, myslel jsem to tak, že i přesto, že jsem byl integrován jako děvče, stále ve mě zůstala touha po děvčatech, proto ta lesba. Asi přestanu používat jinotaje, pak to může někoho mást.

 14. LuFa napsal:

  Lemik: Použití pojmu lesba bylo v tvém případě víc než vhodné. Jinotaj bych v tom neviděl. Spíš vhodně zvolený termín.

 15. Klara napsal:

  Ahoj kamarádi z vedlejšího kanclu, vypadá to že chodíte čůrat všichni pohromadě, jeden vedle druhého u mušle s fotografem LuFou v zdádech:)

  Lufa: Je ti jasný tvůj zítřejší pracovní úkol?!?!?!

 16. mv napsal:

  Lemik a Lufa: Mohu vás ujistit, že i výrazně sečtělejší člověk než já v tom článku smysl nenašel. Takže chyba asi nebude na přijímači ale spíš na vysílači.

  Klára: Ty se nějak výrazně zajímáš o to, jak kdo čůrá? Je to nějaká nová HR technika?

 17. Ahoj, konstruktivní dotaz: mě by zajímalo, kolik vás šlo a za jak dlouho jste došli na Sněžku a odkud? A taky, kolik to bylo km. To mi tam chybělo.

 18. Sorry, km jsem přehlídl. :-) Ale zbytek by mě zajímal.

 19. Lemik napsal:

  Vyšli jsme z Moravské boudy a po zelené to bylo na Sněžku cca 13 km. Pak Luční bouda, Bouda na Bílem Labi a zpět na Moravskou boudu. Jen Luční jsme si zašli 3km do takového hnusného kopce, kousek od Výrovky. Jo a abych uvedl kolik nás bylo, tak Bylo nás 5.

 20. A za jak dlouho jste to ušli?

 21. Lemik napsal:

  Vyšli jsem okolo půl jedenácté dopoledne a vrátili se v 21 hodin. Cca hodinku jsme byli na Sněžce a asi půl hodiny jsme byli na Boudě u Bílého Labe.

 22. Tak to jste šli v pěti hooodně pomalu. :-)

 23. Lemik napsal:

  Mě to přijde jako slušná rychlost, v průměru 3 km za hodinu. To bych řekl že je na hory docela dost. Nemluvě o tom, že jsme se opravdu zdrželi na Sněžce.

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.