Foto hádanka- které nádraží to je?

Hádankou z minula byl Frýdštejn, hrad v Českém ráji, nedaleko Malé skály.
V blízkosti se nachází i jiné cíle výletů – Pantheon, Suché skály, Jizera a hospůdka U zrcadlové kozy, a spousta dalších s kterými se budete moci seznámit během příštích nedělních fotohádanek.

Dnešním místem je nádraží. O kterou stanici se jedná?

pozn. k příspěvku LuFa: Pokud se vám naše nedělní foto hádanky líbí a máte nějaké foto, o kterém si myslíte, že by jako foto hádanka mohlo být použito, můžete nám ho zaslat a to na email: lukas.faltynek@gmail.com. Rádi ho jako hádanku ostatním zveřejníme. Díky.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

5 komentářů k “Foto hádanka- které nádraží to je?”

 1. LuFa napsal:

  Zapeklitá hádanka, tak nějak si myslím, že toto vídám na trati Hradec Králové – Liberec. Jen si vzpomenout v které přesně stanici. Možná ale tomuto tak není. Těším se na rozuzlení.

 2. Stepas napsal:

  Na větu: „Klucí, teď se dívejte z okna, budou baráčky…“ si od mala moc dobře pamatuju:) takže bych jen prozradil, že minulá hádanka od tohodle nádražíčka není nijak daleko;)

  PS: Co myslíš Trtky:D?

 3. Tommy napsal:

  A ještě se dá říct, že v současné době je celý domeček a malinkaté nádraží pěkně opraveno a před domečkem na kolejích trčí malý vláček :)

 4. tlamič napsal:

  Jasná Malá skála.

 5. Trtkal napsal:

  Napsal bych dříve, že je to zas od nás a jak již psal Stepas věta velice profláknutá :-).
  (dále již je to offtopic ;))
  Jak si jsem se právě vrátil z úžasného fesťáčku jamrock.cz, který byl parádní (trošku z ruky :D). Pořadatelé u jedné nejmenované firmy (kontaktní údaje na stránkách momentálně nemohu najít :( ) objednali super počasíčko :-), takže velice vydařeně strávený víkend :-)

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.