Proč potřebujou učitelky přidat

Jednou přišly děti domů ze školy ihned po obědě a sluply ještě jeden oběd doma.

„Vy jste nebyly na obědě?“ Ptám se.
„Byly.“ Slyším trojhlasně.

„A co jste měly?“
„Kuřecí stehna“ Odpoví.

„A to vám nechutnalo?“
„Jo, ale jedly jsme pomalu a pak už chodila učitelka s pytlíkem a vybírala maso.“ Říkaj s klidem.
„Jak, vybírala maso?“ Divím se.

„Pro psa.“
„Vona má psa?“ Nezdá se mi…

„No nemá.“
„To nosí domů, manželoj a rodičům.“

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

9 komentářů k “Proč potřebujou učitelky přidat”

 1. lemik napsal:

  To je nějaký opožděný apríl, ne?

 2. bafomet napsal:

  oni potřebují přidat práci a ty rozum

 3. Klárka napsal:

  lemik: Ne, není to apríl, akorát jste asi nepozorní, tento příspěvek je v kategorii DĚTSKÉ PERLY. Tzn. výplody dětských mozečků a jejich fantazie a chápání našho světa.

 4. Lenka H. napsal:

  Dětská perla, ale bohužel se bojím, že pravdivá… My jsme taky na pěstitelkách pořád jenom pleli a naše učitelky si potom nosili domů jahody a hrášky a my z toho neviděli nic. A některým učitelům bych spíš dala poloviční plat než maj teď – znám holku, učí jazyky, odučených hodin má 25, započítaných 40, ale když jim jednou za měsíc řekne ředitel, že se maj kvůli něčemu na hodinu sejít, tak je ještě nasraná, co po nich proboha CHCE !!! Nestihne totiž potom svoje soukromý doučování…

 5. ~ napsal:

  Ceskym ucitelum bych predlozil testy znalosti, na zaklade vysledku ubral ci pridal na mzdach a neschopne, kterych je vetsina musel propoustet.

  To plati zejmena pro IT, English, Deustch, Fyziku, Chemii, Elektroniku a vetsinu ostatnich wannabe-odbornych predmetu.

  Naskyta se pak otazka kdo by tam v tech skolach ucil?

  Vice nez 75% ucitelu v CR jsou ve skutecnosti nevzdelani, zadedbani a desitky let zaostali budiz-k-nicemove, ktere nikde jinde nez v ceskem skolstvi sve uplatneni nenaleznou a to pisi z vlastnich, bohatych zkusenosti.

 6. lemik napsal:

  to ~: zajímalo by, mě odkud čerpáš. Já tak špatnou zkušenost nemám. Na střední byli téměř všichni velmi vzdělaní a nebyli ani odtržení od reality. Co se ENG týče, tak generace učitelů okolo 30 je velmi schopná (viz má drahá).

  Někdy mám pocit, že každý, kdo chodil do školy, rozumí našemu školství, ale není to pravda.

 7. Klárka napsal:

  Tak nevím na co Lenka naráží, ale vím kde končí hrášek, jahody a tak, pěkně to tam na její základce pěstují:-) Jsou šikovní.
  Učitele jako jiné individua nelze házet do jednoho pytle. Pravdou je, že starší nechtejí pustit učit ty mladší což je obrovská škoda. protože ti mladší pak jdou dělat něco jiného a do školství se už nikdy nevrátí. Ale i dnes, jsou učitelé o kterých i puberták řekne: „Ta je přísná, ale dobrá.“

 8. blanka napsal:

  za totality jsem se nezajimala, kde jsou presne kanarske ostrovy(prisla nam rodina z kanaru na infekci po dovce s prujmama).v buse jsem nahodou potkala ucitelku zemepisu tak jsem byla rada ze me to z fleku rekne a ona mi povida :nevim to, ted bereme ceskoslovensko.Chytra.tak jsem pak na ty kanary- tenerifu -letela a uz vim kde to je.
  A s tema 25 oducenymi hod a 40 zapocitanymi je bezva vtip:35lety instalater umre a pred nebeskou branou se zlobi na sv.petra Vzdyt je mi jen 35let,jsem prece jeste tak mlady? a sv. petr: no kdyz spocitam ty hodiny co sis nechal zaplatit tak by ti bylo uz 98let pa blanka .zde u schweinfurtu leje a je +7st.

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.