Minivrtulník PicooZ – zábava do bytu i kanceláře

Kdybych to neviděl, tak bych tomu snad ani nevěřil. Funkční pokojový mini vrtulník. Sen každého správného chlapa se nyní díky malým, levným čínským vrtulníčkům může stát skutečností.

Dvoukanálový PicooZ, ovládaný přes infraport, jehož cena nepřesáhne pár stokorun, je tomu zářným příkladem.

Minivrtulník PicooZ

Vrtulníček který vidíte na obrázku patří kolegovi. Je vyroben z plastů a EPP. Hmotnost 10 g. Při troše dobré vůle a pár zázracích dokonce létá, tam kam chcete. Podívat se můžete na pořízeném videu. Podrobnější recenzi pak k vrtulníčku naleznete zde: Minivrtulník PicooZ

V současné době se k nám těchto malých vrtulníčků dostává více a více. A to za stále nižší ceny při vyšší kvalitě.

Pokud na Číňany někdy nadávám, tak v tomto případě ne. Z vrtulníčků jsem skutečně unešen a už se těším, až si za pár měsíců jeden pořídím.

Související příspěvky

Létající vrtulník – výborná hračka pro děti i dospělé

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

7 komentářů k “Minivrtulník PicooZ – zábava do bytu i kanceláře”

 1. Klárka napsal:

  To bude silně poruchové, co když narazí do zdi? Pujdeš si kupovat novej.
  Papírová vlaštovka má podstatně nižší cenu a také létá. A když ti náhodou ulétne z okna, nebo do kaluže, během minuty si poskládáš novou. Čínani zase využili mozků zápaďáků a vydělávaj. Čínani jsou chytrý kluci a jejich chlapským snem určitě není pořídit si vrtulníček:-) Lufo, Lufo….

  A takového robota, černo bílého, co reaguje na zvuky, pohubuje se a stojí několik tisíc, takového si nepořídíš? V jedné práci jsme ho měli, a strašili jsme jím šéfova hloupého psa. Jedině z robota za pár tisíc měl respekt.

 2. mj napsal:

  To budeš těch pár měsíců šetřit? :-D

 3. boris napsal:

  klárka: lítám s tím měsic, pádů mnoho a vrtulník je stále jako nový

  lufa: za pár měsíců si ho koupíš, to na něj budeš jako šetřit ?

 4. LuFa napsal:

  mj, boris: Nyní je prioritou PSP :-). Jinak čekám na něco pokročilejší modely vrtulníků. Nejlépe čtyřkanálový vhodný ven.

 5. mj napsal:

  To jako Paint Shop Pro? ;-D
  Na pokročilejší modely čekat nemusíš, na trhu jsou taky.
  BTW co se ovládá čtvrtým kanálem?

 6. Robert napsal:

  no co by: bomby nebo naviják

 7. spectrum napsal:

  Tywoe, pokročilejší vrtulníčky nejsou problém, ale to nebude stát pár stovek, ale několik tisíc. Jestli chceš kvalitu, tak vim, kde je v HK prodávaj ;-) Za 5 litránků budeš mít takový žihadlo, že ti ho bude závidět česká armáda…. No a jestli se chceš mezitím trochu inspirovat, tak mrkni sem: http://modely.conrad.cz/rc-letadla-a-vrtulniky+c7678/vrtulniky+c7732/

  Jinak si IMHO myslím, že by bylo lepší ti vždycky 15. kompletně sebrat výplatu, jinak ty jsi schopný to roztrtat za takové neužitečnosti a zbytečnosti (např. Sony PSP, vid :-)).

  Jinak bych ti na výše uvedené adrese doporučil vrtulníčky Lama, to je pro tebe jako dělané. :-D (Ale půjčíš mi ho pak, viď? … )

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.