Jedeme na hory – fáze balení – nestíhám – naprosto stejné jako před rokem

Ach jo. Vše se opakuje. Před rokem jsem v příspěvku Jedeme na hory – fáze balení – nestíhám :-) popsal situaci těsně před odjezdem. A letos? Letos je to to samé (stává se vám to také?):

Poslední dva dny vůbec nestíhám. Celý příští týden jsme s roďkou na horách. Vzhledem k značnému množství práce v práci, jsem se předevčírem a včera dostal domů z práce až velmi pozdě (včera až po 23:00 :-( ). Balení z mé strany tedy zůstalo až na dnešek, konkrétně na teď.

Nyní jsem provedl kontrolu notebooku, který jsem od léta nezapnul a který si chci vzít s sebou. Zatím mi vše funguje, na internet se dostanu, tak super. Teď ještě překontroluji foťák, kameru, proberu skříň, vezmu pár věcí na sebe a vyrazíme. Doufám.

Pokud bych se v následujících dnech nijak neozvýval, tak asi mi něco vzhledem k připojení k internetu přestalo fungovat. Pokud ale bude vše v pořádku, tak se brzy ozvu s dalšími příspěvky a fotečkami z hor.

Teď musím fakt končit a začít hejbat kostrou, abychom vyjeli :-).

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

3 komentářů k “Jedeme na hory – fáze balení – nestíhám – naprosto stejné jako před rokem”

  1. Klára napsal:

    Nestíháš, protože jsi večer v 1:35 dával na blog elektonka, a to jsi ještě neměl zbaleno?!? Vzal sis krom notebooka a dvou stříbrných krabiček taky lyže, čepici a rukavice?

  2. Já myslím, že by bylo nejlepší na hory notebook nebrat vůbec a pořádně si odpočinout. :-)

  3. blanka falt. napsal:

    jen ber notebook,a pis co snih a deti a posli par fotek na lyzich jako vloni uz se tesim.vzdyt ten PC je jedine okno co muzu videt vas a vnoucata,kdyz jsem tak daleko. vzdy me to potesi.mamka

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.