Pozvánka do duše Pražské Češky

Byla to Praha, kdo byl mým nejsmyslnějším milencem. To její doteky mě utvořily.
(Pražská Češka?)

Mirka Langerová, aneb Pražská Česka ve znamení vodnáře a ohnivého kohouta. „Tajemná“ osoba a především blog, na který se každé dopoledne den co den vracím a s potěšením do sebe nasávám každou řádku nově zveřejněného zápisku.

Mimo věcnou rovinou a mnohdy zajímavým životním postřehem, či popsaným hlubokým osobním zážitkem v sobě Mirčiny příspěvky skrývají značné množství úžasných básnických obrazů. A vlastně jsou to právě i tyto básnické obrazy, kvůli kterým se na každý nový příspěvek těším a které tak celý blog vyčleňují s tisíců „klasických“ blogů a posouvají ho kamsi k hranicím beletrie.

Čtení Mirčiných příspěvků není jednoduché a jistě to chce i nějaký čas, než se člověk začte a všechny zajímavé, nevšedně podané myšlenky si pustí k tělu. Pokud tak učiní, bude se jen těžko od blogu Pražské Češky odpoutávat a stejně jako já, Klárka a mnoho dalších bude den co den blog Pražské Češky navštěvovat a těšit se z nových příspěvků.

Tímto nedělním příspěvkem bych vás tedy rád do duše, světa Pražské Češky pozval. Mirka mi snad promine, že to takto dělám za ní.

Odkazy:

Blog Pražské Češky

Pražská Češka na Písmákovi

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

2 komentářů k “Pozvánka do duše Pražské Češky”

  1. Klára napsal:

    Přesně tak, blog Pražské Češky se odlišuje. Je to literárně umělecký blog, kde se příspěvky objevují denně, v ranních hodinách.

  2. Marcela napsal:

    Díky za tip. Zajímavý blog, zajímavá autorka…

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.