Tak se nám švestky činily

„Tak se nám švestky činily,“ prohodil kamarád. Zprvu jsem nechápal. Pak jsem se podíval jeho směrem.

auto boticky 2

auto boticky 1

Auta stála na zákazu zastavení, takže policisté konali správně. I tak si ale říkám, není jich třeba i jinde? Zde jde o vjezd k čerpací stanici. V místě, kde totálně chybí volná parkovací místa.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

3 komentářů k “Tak se nám švestky činily”

 1. Klára napsal:

  V Americe by s tím nepárali, takhle nám ihned auto odtáhli, v NYC a hledej si ho tam někde. Skončili jsme v Broklynu na policejní odtahové stanici. Obrovská plocha plná aut. Dokonce nás tam rozváželi po tom velikém parkovišti mikrobusem, když jsem si auto vyzvedli. Zaplatili jsme za to strašně moc, radši si nepamatuju kolik, ale můžu zjistit. Ztratili jsme tím den. Maj to dost dobrej byznys, hlavně na turisty, kteří nevědí, že v Americe je v předpisech, že smíš parkovat asi t ak 3 metry od hydrantu.

 2. LuFa napsal:

  Klára: Díky moc Klárko za velmi zajímavý komentář. Nechceš o vašem zážitku z USA s odtahem napsat něco delšího? Fakt jsem netušil, že je to tak drsné, jak jsi napsala.

  U nás jsem tolik obotičkovaných aut zasebou nikdy neviděl, tak mě to zaujalo. Většinou se dávají lístečky. No, ale je zima, tak asi aby auta nenastydla.

 3. Stava napsal:

  Ahoj, souhlasim, policie udelal spravnou vec. Osobne si nedovolim nikdy porusit vedome predpisy. Na druhou stranu zde to vypada stejne hloupe jako v Praze, kde vyhani lidi nebydlici v dane lokalite a silnice jsou jak vymetene.

  Jinak jak psala Klara, stejne tvrde se na to jde i v EU. V USA jsem to take videl, videl jsem to v Kanade. V UK mam dojem ze clovek na 28dni na zaplaceni pokuty, pak se mu automaticky navysi pokuta o 50% a za par mesicu, kdyz nereaguje, jde AUTO DO DRAZBY! Pokutu si stat odecte a zbytek prevede na ucet puvodniho majitele. Drsne? Mozna, ale pomaha to a primarne spachal prestupek on.

  No a osobnich zkusenostech se zde zminovat nebudu, viz muj blog. Nikdy jsem ani blbe nezaparkoval a po poslednim vikendu uz nemam ani ridicak :) Proste i policie se „utne“

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.