Autoři na blogu – dejte nám o sobě vědět

Po delším rozmýšlení jsem dnes zde na blogu nahradil stránku o mne stránkou autoři. Z počátku jsem si nebyl jistý, nakolik je tento krok k povaze blogu vhodný. Vždyť jsem původně zamýšlel blog jen jako archiv svých článků, které publikuji v jiných mediích a něco rodinných fotografií pro své nejbližší, abych je nemusel každému kdo o ně z příbuzenstva stojí posílat mailem. Jak šel ale čas, zjistil jsem, že více než jen shromažďovat starší příspěvky, mě více baví psát nové věci a to o životě, cestování, zábavě … prostě obyčejných, a při tom zajímavých věcí. Vždyť víte, co zde čtete ;-).

Postupem času se ze svými kvalitními příspěvky přidala Klárka a i když jsem dopředu netušil, jaký to bude mít efek, ukázalo se, že pozitivní a více kvalitních autorů blogu a čtenářům určitě neškodí. Spíše naopak, jedině prospěje.

V návaznosti na počet a pravidelnost publikovaných příspěvků je možno pozorovat zvyšující se počet jak stálých tak i nových čtenářů. Tento fakt je velmi potěšující a motivující k dalšímu psaní čtivých, či jinak zajímavých příspěvků. Lépe se píše s vědomím, že si váš příspěvek někdo přečte.

Tento fakt a dosavadní spolupráce a konzultace s Klárkou mě přivedl k myšlence, otevřít tento blog i dalším kvalitním autorům, kteří by z jakéhokoliv důvodu, třeba neexistence vlastního blogu, měli o publikování svého příspěvku zájem. Přestože v autorech jsem nyní uveden pouze já a Klárka, celkem zde již publikovali čtyři autoři.

Máte-li tedy o čem psát a psát chcete, určitě se mi ozvěte. Příspěvky by se měli týkat především všedního života, volného času, zajímavých tipů na různé věci, cestování, internetu, počítačů, zábavy, názorů ….. . Velmi vítány jsou taktéž povídky, fejetony, nebo poezie. Podmínkou všech příspěvků je pouze poutavost a určitá informační hodnota.

Z podstaty tohoto blogu, který je v současné době nevýdělečný, nenachází se na něm ani žádná komerční reklama, nemohou být ani příspěvky honorovány. Jediné, co se dá zaručit jsou inteligentní čtenáři.

Dalších nápadů, jak vylepšit tento blog je mnoho. Líbí-li se vám tento blog, máte-li zájem jakkoliv v jeho tvorbě pomoci určitě se také ozvěte. V současné době by mohl nejvíce grafik :-).

Tolik asi k nově provedené změně týkající se autorů vše. Další pozitivní změny budou v brzské době následovat.

Jakékoliv podněty a nápady k tomuto příspěvku a k dalšímu směřování blogu jsou vítány v komentářích. Děkuji.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.