Jen tak si do Okaye zajít opsat pár cen

Právě nyní jsem narazil na článek Elektro Okay: Neopisujte ceny, nebo vám zhasneme, jehož obsah mě docela šokoval. V podstatě se v něm píše, že v provozovnách Okay je striktně zakázáno opisovat ceny.

Přestože s opisováním cen problém nemám, nic moc hromadně nenakupuji, tento přístup k zákazníkovi mi od kohokoliv hrubě nesedí. Protože jednu prodejnu Okay mám dá se říct přes ulici, rozmýšlím, zdali se tam odpoledne na nějaké to zkušební opsání cen nezaskočím.

Myslíte, že je to dobrý nápad, jít zmapovat tuto nesmyslnou praktiku a potvrdit, či vyvrátit informace, o kterých se v článku na idnes.cz píše?

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

9 komentářů k “Jen tak si do Okaye zajít opsat pár cen”

 1. Hujer napsal:

  No, jsi-li dostatečně otrlý (a sebevědomý) provokatér co se nenechá odbýt po prvním ataku vedoucího prodejny, šel bych do toho. Jen je škoda, že u toho nemůžu být taky ;-)

  PS. Tvůj článek o tom jak jsi evt. dopadl si samozřejmě rád přečtu – a asi nejen já.

 2. LuFa napsal:

  2 Hujer: Díky za podporu.Možná do toho skutečně půjdu ;-).Myslím, že opisování cen by v žádném případě zakazovat neměli.

 3. hurri napsal:

  Já si ceny fotím (loni při nákupu lednice), kdo by se s tím opisoval…

 4. LuFa napsal:

  hurri: Tak pojď se mnou, ja budu opisovat, ty fotit :-).

 5. mrtvocich napsal:

  LOL, fandím ti ;)

 6. LuFa napsal:

  Dnes už bohužel nestíhám, určitě tam ale zajdu.

 7. spectrum napsal:

  OK je strašnej krám, navenek se tváří, že mají ceny nejlepší, ale nemají. Dál to už zavání sektou. Jo, kdysi mi tam táta koupil kameru, ale od té doby nikdy víc…

 8. Radim napsal:

  hurri) Fotografování v obchodních centrech bych příliš nedoporučoval :). Je to pár let staré, ale otázkou je, zda se něco změnilo. Viz:

  http://zpravy.idnes.cz/praha.asp?r=praha&c=A030908_134608_praha_ton&l=1

 9. tlampač napsal:

  chlape já tam přeci dělal. a musel jsem toho nechat. ono omezování osobní svobody je vůbec vlastní všem těm komunistickým synkům a dcerkám kteří tuto společnost vedou.
  s pozdravem 100krát okayem znavený tlampač

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.