Hlavolam XXIV – Bláznivá kostka

Nedělní výpadek počítače (Shořel mi stolní počítač) zapříčinil menší zpoždění při vydání nového hlavolamu, takže tímto úterním příspěvkem bych to rád napravil.

Na dnešek jsem si připravil Bláznivou kostku, v originále Crazy Cube. O co jde? Na kostce, z které vždy vidíte tři strany, jsou v páru (po dvou) rozmístěny barevné čtverečky s černým středem. Vašim úkolem je čtverečky mezi s sebou propojit a tou barvou, která náleží barvě čtverečků.

Propojování se dělá myší a to tak, že kliknete na barevný čtvereček s černým středem a při stisknutém tlačítku táhnete myší po šedých čtverečcích. Ty se po přejetí ukazatele myši obarví.

Po spojení všech čtverečku se obarvená krychle rozpadne a vy postupujete do dalšího kola. Bláznivá kostka má celkem 30 kol. Já jsem nyní pro informaci v kole 13.

Na hlavolam se dostanete kliknutím na obrázek, nebo na odkaz pod obrázkem. Přeji vám hodně úspěchů, aby jste se brzy prokousali všemi třiceti úrovněmi.

Blazniva kostka

(http://www.2dplay.com/crazy-cube/crazy-cube-play.htm)

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

5 komentářů k “Hlavolam XXIV – Bláznivá kostka”

 1. Mady napsal:

  Jo tohle je moc hezkej hlavolam. Ted jsem to dal za chvilku do lvl 16, ale ten uz je trochu zapeklitej. Ale jestli si dobre vzpominam, tak jsem to kdysi vyresil az do 25 levelu :) na to dneska ale nejak nemam silu

 2. LuFa napsal:

  2 Mady: 25 kolo je super. Doufám, že se volné chvíli dostanu také až na konec. Hlavolam se mi taktéž líbí.

 3. lukanto napsal:

  Tak toto bol dobrý záhul… Pár krát som sa riadne zasekol, ale nakoniec sa podarilo. Po dokončení 30-ky som mal Final score: 53342. Díky Lukáši, dobre som sa zabavil.

 4. pavel napsal:

  nemas sanci taky 30 kolo ale finalni score 78261

 5. Manicka napsal:

  Sakra – sestnacty kolo mi zastavilo :)

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.