A který že to Paroubek se vlastně posral?

Nebýt hlasité reakce tiskové mluvčí předsedy ČSSD pana Jiřího Paroubka k médiím, že von se jako neposral a že kdosi zas na něj páchá útoky, nikdy bych se zřejmě nedozvěděl, že se vůbec někde, někdy, nějaký Paroubek posral. Takto jsem se to již od včerejška dozvěděl několikrát. Nejprve mi do RSS čtečky vběhlo několik zpráviček, že se jako Paroubek posral. Pak jsem to jedním uchem slyšel v hlavní zpravodajské relaci televizní stanice Nova. A teď před chvílí můj zrak přitahuje článek o posrání Paroubkově, (název článku: „Paroubka rozzlobila trapná SMS“), který je umístěn na první stránce sobotního papírového výtisku Mladé Fronty Dnes.

Z článku se čtenář dozvídá, že kdosi z internetového serveru ihned.cz omylem rozeslal předplatitelům ekonomického zpravodajství SMS zprávu s textem „Paroubek se posral“. Tolik vše. Nikde není specifikováno jaký Paroubek a chybí i další upřesňující informace.

Osobně jsem zprávu na mobil nedostal, takže nemohu s jistou říct, jak by na mě zapůsobila, domnívám se však, že bych se sám sebe nejprve zeptal, který že to Paroubek se vlastně posral a protože žádného malého Paroubka ve svém blízkém okolí neznám, zprávu bych vyhodnotil jako chybu v ihned.cz, kde zřejmě nějaký dospělák, který má zrovna u počítače na hlídačku nějakého malého Paroubka, dává na vědomí SMS zprávu rodičům, že se jako jejich klučina posral, takže by si ho měli co nejdříve vyzvednout, páč on má na starosti jiné věci, než se starat o kluka, který je podělaný třeba až za ušima.

Tak nějak bych tedy omylem rozeslanou SMS zprávu serverem ihned.cz vyhodnotil. A dávat ji do jakékoliv souvislosti s osobou předsedy ČSSD pana Jiřího Paroubka, by mě nikdy nenapadlo.

Upřímně si myslím, že zprávu jako omyl vyhodnotila většina, nebo ještě lépe všichni odběratelé ekonomických SMS zpráviček a nebýt toho, že se předseda ČSSD pan Jiří Paroubek, proti zprávě ohradil, tak jako kdyby se týkala jeho a byl to on, kdo by se měl posrat, nemusel jsem se nikdy o tomto dozvědět.

Takto se to nyní, jak píšu výše, dozvídám na každém mediálním rohu a tak se chci zeptat, nevíte někdo náhodou, který že to Paroubek se vlastně posral?

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

6 komentářů k “A který že to Paroubek se vlastně posral?”

 1. Klára napsal:

  Matýsek se posral- ten je tím mediálně známý už několik let.
  Nadruhou stranu, potrefená husa se vždy ozve. Čistě teoreticky se mohl i pan Jiří Paroubek posrat, to se prostě někdy stane i dospělým.335 o tom jistě ví své.

 2. PeEn napsal:

  V podstatě je to do určité míry pravda, ale pokud taková zpráva přijde ze zpravodajského plátku, tak si ji myslím většina lidí spojí se zpravodajsky nejznámější osobou toho jména. On ten kontext je poměrně dost důležitý. Samozřejmě reakce pana Paroubka je naprosto pošetilá a nebojím se říci, že hloupá – rozumný člověk by to prostě přešel nebo dal k dobrému otázku z titulku tohoto blogspotu a nenaznačoval nějaký úmysl ho poškodit.

 3. boris napsal:

  klara: zpravodajsky server + jmeno paroubek je jasna kombinace. pouze hnidopich si to nespoji a patra po tom, kdo by to tak mohl byt. jo a taky se obcas poseru.

 4. hurri napsal:

  Mně, kdyby přišla z ihned.cz SMS „[Smazal LuFa] se posrala“, tak vím hned o koho jde i bez doplňujících specifických informací. A musíte uznat, že [Smazal LuFa] je jistě víc než byvalých premiérů z ČSSD.

 5. mv napsal:

  Klára: My tady v 335 toho o posrávání zas tolik nevíme. Ale z některých lidí na tomhle blogu občas vypadne pěkný hovno.

 6. marek napsal:

  já tu sms dostal, takže reakce odběratele: hrozně jsem se rozesmál :) Ale že to uslyšim ještě tejden po tom všude to sem nečekal…

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.