Vytěžte ze svého obsahu co nejvíce – oficiální Google příručka pro tvůrce a správce webových stránek ke stažení zdarma

Dle informací na oficiálním blogu Google pro Českou Republiku, vyšla v článku Informace Google pro webmastery, zpráva o možnosti bezplatného stažení, česky psané, základní informativní brožurky pro tvůrce a správce webových stránek.

Brožurku je možno bezplatně stáhnout z tohoto odkazu: http://czech.gblog.googlepages.com/files.

Brožurka je poskytována ve formátu .pdf. Celkem má Celkem má 20 stran, na kterých jsou velmi srozumitelně vysvětleny základní principy, tohto co a jak dělat, aby se webové stránky objevili na nějakých rozumných pozicích ve vyhledávači Google.

Ač by se při charakterizaci brožurky dalo použít i slovo SEO, nepoužiji ho, stejně tak, jako se bez něj obešli i autoři brožurky. Tímto bod pro ně.

Co jinak čtenáři brožurka přinese? V celkem deseti kapitolách se čtenář dozví základní principy a postupy toho, jak své stránky zviditelnit ve vyhledávači Google a tak obsah stránek poskytnout dalším čtenářům.

Pokud s tvorbou webových stránek začínáte, nebo jste se ještě nikdy o to, jak své webové stránky zviditelnitelnit nepřemýšleli, rozhodně si tuto příručku oficiálně vydanou společností Google stáhněte a přečtěte.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.