Hotel (zde bylo konkrétní jméno) – ubytování v mraveništi

UPDATE článku: Původní verze článku byla zcela konkrétní. Na žádost členů rodiny, kteří na mě naléhali, aby článek konkrétní nebyl, s tím, že hotel situaci napraví, jsem vše konkrétní odstranil. Otázkou zůstává, nakolik je správné být v této situaci ohledně výskytu mravenců konkrétní, či nekonkrétní? Jak byste se zachovali vy? Byli byste v blogu konkrétní, nebo byste o stovkách mravenců na pokoji nepsali?

Jak z hororového filmu „Mravenci útočí“ je ubytování v hotelu (zde bylo konkrétní jméno hotelu s odkazem na konkrétní stránky), kde jsme se včera večer ubytovali kvůli bráchově svatbě.

Na webových stránkách hotelu (zde bylo konkrétní jméno hotelu s odkazem na konkrétní stránky) se píše:

(zde byla konkrétní citace ze stránek hotelu)

Toto vše je výborné. I cena 600 Kč za 3 lůžkový pokoj přijatelná. Nebýt však mravenců, kteří jsou u nás na pokoji všudepřítomní.

hotel_mraveniste_01

hotel_mraveniste_02

hotel_mraveniste_03

Výskyt mravenců na pokoji jsme na recepci nahlásili, tak se snad situace v brzské době zlepší.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

6 komentářů k “Hotel (zde bylo konkrétní jméno) – ubytování v mraveništi”

 1. Klára napsal:

  No já bych to normálně napsala, a zveřejnila, ale vím přesně, že rodičové by to „radši“ neudělali, zapomněli, že zákazník náš pán. A jak to je s mravenci ted?

 2. LuFa napsal:

  Teď už jsme Klárko doma a sledujeme, z jakých všech věcí nám mravenci lezou. A že lezou :-). Pouze doufám, že u nás nezůstanou a popolezou jinam.

 3. Lemik napsal:

  Já bych se s tím taky nepáral. Jedna cestovka mě chtěla i žalovat, ale když jsem jim vysvětlil co je to katalog na seznamu a co je SEO, tak se chtěli dohodnout :-)

  No, jak říkám, kvalita služeb je den od dne horší a bohužel se stává pravidlem, že cena nerozhoduje. To je taky jeden z důvodů, proč z vysoka prdím na dovolenou v tuzemsku. Jsem pro založení platformy za zkvalitnění služeb….

 4. boris napsal:

  jediným smyslem tohoto příspěvku mohlo být varování, kde se neubytovat. k čemu je takhle nevím.

 5. LuFa napsal:

  boris: původním smyslel příspěvku varování skutečně bylo a příspěvek byl zcela konkrétně napsán.

  Jak jsem ale psal, sesypalo se na mě mnoho lidí, abych konkrétní nebyl, tak jsem příspěvek upravil, konkrétnosti zrušil a řeším otázku, zdali měl článek zůstat v původním konkrétním znění, nebo neměl být napsán vůbec.

 6. Ivo Pavlik napsal:

  to je huste :-|

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.