120 fotografií z týdenního pobytu v Rokytnici nad Jizerou

20070218-Kolaz

Heuréka, fotogalerie z týdenního pobytu je na světe. Takže všichni, kdo chcete něco obrazových informací o tom jak bylo, naleznete pořízené fotečky zde: Rokytnice nad Jizerou – pobyt 10.-17. února 2007 (120 fotky)

Jinak ještě jeden dotaz ke zkušenějším. K vytvoření fotogalerie jsem chtěl nejprve použít JAlbum. Bohužel, nějak se mi nedařilo najít vhodné téma, které bych pro vytvoření alba použil, takže jsem nakonec skončil u Picasa.

Vytvořené album se mi docela líbí. Rád bych ale do něho k jednotlivým fotečkám vložil popisky. Dále by se mi ještě líbilo, kdyby se dal nějak lehce k vygenerovanému albu přidat odkaz, zpět na domovské stránky. K tomu, jak přidat odkaz na domovské stránky mě nyní napadá pouze jedna možnost a to, napsat si skript, pomocí kterého bych již do vygenerovaných .html souborů odkaz vložil. Jen si nejsem jist, zdali je toto ta nejjednodušší možnost.

Pokud byste měl někdo tip, jak v JAlbum, Picasa, nebo jiném generátoru webových alb, který je možný spustit pod Linuxem udělat hezké album, dejte mi prosím vědět. Díky moc.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

4 komentářů k “120 fotografií z týdenního pobytu v Rokytnici nad Jizerou”

 1. boris napsal:

  adams family

 2. LuFa napsal:

  dobrý postřeh :-D

 3. Štěpán Faltýnek napsal:

  Zajímalo by mě, jak vznikl ten chuchvalec fotek na upoutávce. Je to efektní. Generuje to automaticky nějaký program? Jaký?

 4. LuFa napsal:

  Vytvoření „chuvalce“ fotek, neboli koláže, je jedna z mnoha funkci výborného programu Picasa. Program najdeš na adrese: http://picasa.google.com/ . Ke stažení a používání je zcela zdarma. Dostupné jsou verze jak pro Linux, tak pro Windows.

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.