Stále skvÄ›lý Jaroslav Uhlíř – doporučuji zajít na jeho vystoupení

Tento pátek jsem letos po druhé celkem náhodou shlédl vystoupení Jaroslava Uhlíře. Poprvé, jak jsem již psal tomu bylo na Keltské noci (Jaká byla Keltská noc 2007). Nyní v Jičíně na Městu pohádek. V obou případech byl Jaroslav Uhlíř skvělý a slavil nebývalý úspěch.

Jaroslav Uhlir

Přestože se Jaroslav Uhlíř v televizi, rádiu, bulvárním tisku nyní mnoho nevyskytuje (100% to ale nevím, televizi, rádio, bulvární tisky nijak moc nesleduji), a tak o něm dá se říct mnoho nevím, jeho tvorbu a skvělé písničky znám převážně z filmů a zpěvníků.

A nejen já znám je hudbu a písničky. Jak na Keltské noc, tak i teď v JičínÄ› zapojil do zpÄ›vu téměř vÅ¡echny posluchače. Písničky Není nutno, DÄ›lání, Pribiňáček z Posázaví, ……. není tÅ™eba snad nikomu pÅ™edstavovat.

Vystoupení Jaroslava Uhlíře mě skutečně dvakrát za sebou dostalo a tak mi to nedá a musí vás na tohoto výborného umělce, za kterého mluví především jeho dílo, formo tohoto krátkého příspěvku upozornit a jeho vystoupení vám doporučit. Věřím, že vás Jaroslav Uhlíř rozhodně nezklame.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

4 komentáře k “Stále skvÄ›lý Jaroslav Uhlíř – doporučuji zajít na jeho vystoupení”

 1. hurri napsal:

  Myslíš si, že je pribinacek dostatečná svacina pro kombajnera?

 2. (teta) Klárka napsal:

  ¨když sem byla malá nÄ›la sem doma cédéčko a umnÄ›la sem písničky nazpaměť…

 3. LuFa napsal:

  (teta) Klárka:

  Určitě by se ti vystoupení ze znalostí písniček moc líbilo. Pokud někdy budeš mít možnost na uhlíře zajít, určitě zajdi.

 4. Jaroslav Uhlíř vystupuje pravidelnÄ› v Praze v MÄ›stské knihovnÄ› …

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.