Kde hledat životní energii?


Jelikož se zde poslední dobou zmiňujeme o nepříliš veselých ač skutečných událostech, dnes se to snad otočíme.
Denně se po nás chce abychom vyzařovali spousty pozitivní energie, ideálně více a víc. Sami často říkáme, že jsme bez energie.

Jak energii získat? Je mnoho způsobů, levnějších i dražších. Můžeme jíst všelijaké tabletky, zakázané i dovolené, můžeme pít všelijaké zázračné i obyčejné nápoje. Můžeme slupnout tabulku čokolády a vypít několik kafí.

Každý energii hledá jinak.Většina z nás si myslí, že ji získá jídlem nebo pitím. Méně lidí si zpívá, skáče, kreslí, čte (i když vy, čtenáři blogu právě třeba četbou blogu získáváte energii:-)), maluje, dívá se do hezké krajiny. A jsme venku. Říká se, že existuje několik míst s pozitivní energií, která je tak silná, že dokáže jak léčit tak nabíjet. Několik takových míst je i v Čechách. Profláknutý je například Panenský týnec, kde najdete i nakreslený plánek, kde se dá energie získat a kde se dá i léčit.

Panenský týnec je nedostavěný gotický chrám. Možná ho nedostavěli pro nedostatek peněz, možná se lekli té silné energie, anebo to bylo jinak.

Dalším místem je keltské opidum Závist na Zbraslavi, Belveder, Dolní Kounice, Kounovské řady a jiná známá či neznámá.

Kde čerpáte energii vy?

Můžete nechat komentář, nebo trackback z vaši webové stránky.

2 komentářů k “Kde hledat životní energii?”

  1. Reportáž RTL napsal:

    Energie se dá získat i zastrčením vidličky do elektrické zásuvky.

  2. Luboš z Prahy napsal:

    Jistě, energií obecně je větší počet. Elektrickou zásuvku v každém případě doporučuji pouze k používání elektrického vysavače, elektrického mixeru a podobných zařízení. Pokud nejste elektromotorem, životní energii z elektrické zásuvky nezískáte.

    Pěkný a na životní energii bohatý den přeje Luboš z Prahy :-)

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.