Nad očekávání skvělá pizza z Lidlu

Před časem jsem si v Lidlu koupil na zkoušku krabicovou pizzu. O koupi mě přesvědčil do amerického stylu laděný obal. Italskou pizzu mám chuťově celkem zvládnutou. Americkou téměř vůbec. Měl jsem ji jen párkrát v životě. Koupě za pokus stála.

Nutno napsat, koupě se vyplatila. Pizza byla výborná. Od první nákupu jsem si již koupil několikrát. Dnes naposled a tak si říkám, pokud o této pizze nevíte, nemáte nic proti občasnému konzumování zmražených a následně v troubě rozmražených výrobků musím vám ji doporučit. Tuto do amerického stylu laděnou pizzu určitě zkuste.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

5 komentářů k “Nad očekávání skvělá pizza z Lidlu”

 1. blanka napsal:

  luky,jé to je lahoda na obrázku.jim cordon bleu -plneny rizek sunkou a syrem a ten mi chutna taky. v srn tuto pizzu zatim neznam mamka

 2. Lenka H. napsal:

  Pizzu jsme si koupili a byli jsme překvapený, jak je vysoká. Upekla se dobře, nebyla vyloženě špatná, ale ani nějak výrazně dobrá…

  Lukáši, kam chodíš v hradci na dobrou pizzu? já mám ještě tak nejradši Sport na náměstí.

 3. LuFa napsal:

  LenkaH: V HK o dobré pizze Lenko nevím :-(. Co jsem zkoušel, vše tak nějak průměr.

 4. Deny napsal:

  Díky za tip :) vyzkoušíme u dnešního filmu

 5. Jarka napsal:

  LenkaH: Jak se chceš ptát někoho, kdo o PIZZE nemá ani šajn, kde je dobrá. Jedině největší pablb si kupuje krabicovou Pizzu, která nemá s Pizzou nic společného! Navíc Americký styl je vždy z tlustým těstem (buchta), prostě hnus, jako všechny ty jejich Amícké šmakulády!

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.