Nebojte se podezřele výhodných slev na „slevových“ webech. Fungují!

Do kina za 17,- Kč. Zní to velmi podezřele, ale ano, jde to. V praxi jsem se o tom přesvědčil včera, když jsem za těchto pár drobných navštívil světovou pecku Expendables: Postradatelní.

Nezažít to, říkat mi to někdo jiný, jen tak bych tomu asi nevěřil. Takto mám jistotu, že slevy fungují a rád se s vámi o ně podělím. Ostatně, jak někteří z vás pravidelných čtenářů víte, co se slev, nebo věcí zadarmo týká, nedělám to zde poprvé a ani naposled ;-). Když je něco velmi levné, nebo ještě lépe zadarmo, byla by škoda toho nevyužít.

Jak to tedy všechno funguje? Abych zde nepsal již jednou napsané, doporučím vám k přečtení článek z iDnes.cz – Firmy se předhánějí v hromadných slevách. Pro všechny není místo. Mimo lístku do kina za 17,- Kč, se v něm dočtete o pivu za 3,- Kč, nebo pizze zdarma.

Jak slevy fungují se pak dočtete zde: Firmy zkoušejí nový prodejní hit: vysoké slevy za hromadné nákupy

A že se to vyplatí jak zákazníkům tak firmám svědčí tyto řádky

„V červnu jsme měli obrat kolem 1,5 milionu, v červenci něco přes 3 miliony. V srpnu to bude okolo 5 milionů,“ svěřil se ředitel prvního českého portálu slevomat.cz Tomáš Čupr. Denně dostává asi 70 nabídek na slevy od firem, z nichž vybírá každý den tu nejvýhodnější.

(citace z článku: Firmy se předhánějí v hromadných slevách. Pro všechny není místo.)

Slevových serverů je v současné době kolem dvaceti. Pro majitele telefonů s OS Android doporučuji výbornou aplikaci Zlateslevy. Ke stažení na android marketu. Pro ty ostatní pak právě se rodící webové stránky http://www.zlateslevy.cz, které slibují všechny tyto slevové weby sledovat. Dále pak stránky http://skrz.cz/.

Ať nám nám již slevy do budoucna vydrží, či nevydrží, doporučuji každému občas se na ně podívat a využívat je nyní, dokud jsou. Právě teď jsem dostal chuť na 4 rumpsteaky za 199,- Kč (sleva z 1040,- Kč) a to se vyplatí ;-).

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

15 komentářů k “Nebojte se podezřele výhodných slev na „slevových“ webech. Fungují!”

 1. LuFa napsal:

  Právě jsem si objednal – Tatarák u Karlova mostu za neskutečnou cenu! Šťavnatý tatarský biftek s Plzní nebo Masterem pro dva jen za 199 Kč místo 732 Kč! – http://bit.ly/bxOkxL

 2. Díky za zmínku o Skrz.cz ;)

  Jinak, slevových serverů je asi tak 20!

 3. LuFa napsal:

  Martin Talavášek: Není zač, velmi rád se zmíním o dobrých a užitečných webech. Počet slevových serverů opravím.

 4. Díky za pochvalu Android aplikace, určitě není její vývoj u konce, to co je teď v marketu je nějaký základ ze kterého chci vycházet dále při vývoji.
  Učitě přibude možnost nastavit si notifikace nových slev včetně filtrování jen těch konkrétně zajímavých, nebo automatický výběr města podle aktuální polohy a malou změnou projde i GUI :-)

  Jinak samotný web už běží od zítřka bude v ostrém provozu. Vždycky je co zlepšovat a už máme několik námětů jak na to.

  Mimo jíné je v plánu aplikace pro Windows Mobile a iOS, a dle ohlasů i Windows Phone 7 a WebOS aplikace.

  Máme rádi výzvy a nebojíme se jich. Slevových portálů je dnes obrovské množství a máme informace o tom, že další v blízké době přijdou na trh. Konkurence je velká a zákazník z toho může jedině těžit :-)

  Zatím jsou nabídky na slevu většinou v Praze nebo ve velkých městech. V posledních pár dnech se nabídka rozšířila na sever Čech a další místa na sebe nenechají určitě dlouho čekat.

 5. Lenka H. napsal:

  Někdy to jsou ovšem „slevy“ za všechny prachy, například jsem tam našla nabídku návštěvy dentální hygienistky JEN za 700 Kč, prý to je poloviční sleva:)) – to jsem se fakt pobavila, já chodím k dentální hygienistce pravidelně a vejdu se do 250 Kč.

  Ale některý akce vypadaj fakt dobře, to musim uznat. škoda že většina věcí je v Praze…

 6. LuFa napsal:

  Lenka H. Na dentální hygienistku JEN za 700 Kč jsem se zrovna díval a přišla mi levná. Co mám v HK doporučeno je tak, ze 1200,-. Budu tedy muset pohledat levnější :-).

 7. Kamila napsal:

  Lukáši, nemít hospodu asi taky zajásám:-). Nás právě tohle uvažování trochu vadí. Kvalita, kvanita…zadarmo, zalevno,…není pak vůbec jednoduchý přežít. papa

 8. LuFa napsal:

  Kamila: Jak tyto slevy sleduji, řekl bych, že jsou oboustraně výhodné. Výhoda pro zákazníka, levnější služby. Výhoda pro obchodníka, reklama, jisté množství prodaného zboží.

 9. Kamila napsal:

  To ano, ALE….Někdy o tom pokecáme:-)

 10. LuFa napsal:

  Kamila: Těším se.

 11. Lenka H. napsal:

  Lukáši, i v nemocnici myslim stojí dentální hygiena do sedmi stovek. a já chodim normálně k dentální hygienistce, co to dělá 1x týdně v ordinaci zubařky…

 12. LuFa napsal:

  Lenka H.: Můžeš mi tedy Lenko v HK nějakou konkrétní dentální hygienu doporučit? Prosím, prosím, klidně i privátně na mail. Díky moc.

 13. Pavel napsal:

  Tak se mi zdá že těch webů je vic a víc, ale když pak se tam na ně člověk podívá tak mě to teda přijde všechno stejný. Předražený jidlo slevněný na cenu normálního, samej wellnes, kterej mne opravdu nezajímá. No a jestli mám někde pobyt slěvněnej na 2000 … no a co jsem chtěl tak jsem prošvih nebo bylo hned pryč. :(

 14. Wampi napsal:

  Nyní je již slevových serverů přes 140, před Vánoci dokonce vzniklo v 1 týdnu i 10 nových.

 15. Carl114 napsal:

  Největší paráda jsou věci, které jsou zlevněné o více jak 50%. Například mne lákají celo-masáže :). Normálně stojí i 600kč a to mi přijde na nějaké fajn poležení moc, ale po slevě třeba za 250kč? Člověk si řekne, proč ne.

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.