Máme auto, máme stan, snadno dojedem až k vám

Zas tak horké, jak říká nadpis, to nebude, takže se nestrachujte ;-). Vaše adresy zjišťovat nebudeme, tj. nedorazíme. Každopádně jsme si po dvou super dovčách pod větším stanem v Chorvatsku (foto 1) pořídili vlastní větší rodinný stan (foto 2).

Stan_Chorvatsko
Foto 1: Pronajatý stan v Chrovatsku

K nápadu pořízení vlastního rodinného stanu mne přivedla reklama firmy Husky na velký, levný stan Boston pro 5 osob. No, nekupte ho, za ty peníze (4467,- Kč s DPH) . Bohužel, když jsem na webu četl osobní zkušenosti se stany Husky, nápad koupit Husky mne opustil a začal jsem se dívat po dalších rodinných stanech. Nakonec výběr padl na jednou tolik drahý stan Kampy od firmy Jurek.

Stan_Kampy_Jurek
Foto 2: Náš nový stan Jurek Kampy

Po prvním kempování minulý víkend naprostá spokojenost. Až si nyní říkám, zdali jsme skutečně tak veliký stan potřebovali ;-). Druhé kempování chystáme na tento víkend, tak uvidíme.

A co vy, kempujete? Spíte pod stanem, nebo raději v chatičce?

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

9 komentářů k “Máme auto, máme stan, snadno dojedem až k vám”

 1. Lemik napsal:

  Mohu se zeptat kde jsi četl něco špatného na Husky? Taky plánuji koupit stan, tak by mě to zajímalo. Dík

 2. mrtvocich napsal:

  Na Husky? Špatnýho nic, ale proč si budu kupovat stan Husky, když mi Jurek může nabídnout stan 2x lepší? Jurek je, Lemiku, prostě třída, na kterou nedaj dopustit ani horolezci, co dávaj osmitisícovky. podívej se na jakejkoliv fotoreposrt a uvidis, ze z 90% vsude budou Jurkove. a nejenom Cesi. Vsechni. Zkusenost z 14denni brigady na vystave stanu Husky, Jurek, Coleman.

 3. LuFa napsal:

  Lemik: Osobní zkušenosti se stany Husky jsem dohledal prostřednictvím Google na webu, konkrétně outdoor fóra a nějaká hodnocení kupujících v shopech. Co jsem z toho vyčetl, dají se stany Husky rozdělit minimálně do dvou kategorií. Vyšší, dražší třída, s kterou jsou kupující spokojeni. Poté nižší, levná kategorie, s kterou je spokojenost nevalná a kde nejvíc vadilo zatékání při větším dešti. Stan Boston 5 o který jsem měl zájem patří do té nižší, levné kategorie.

  Co píše Mrtvocich o stanech Jurek je pravda. Bohužel, i když teď Jurka máme, pořád si říkám, jestli jsem přeci jen neměl pro to naše kempování pořídit stan o něco levněji.

 4. klárka napsal:

  Všechno od Jurka už leta kupují horolezci, na to bych fakt dala.Sama jsem u Jurka v Kunčicích pod Odřejníkem několikrát byla a opravdu fajn přístup. ale když se lufa ptá, nejradší spím v chalupě.

 5. blanka napsal:

  jurek nejurek ve stanu bych nespala ani kdyby mi ho dali darem .to jsem radej spala oprena hlavou o volant a vy jste si s tatou hezky stanovali,kdyz jsme jeli nekam k mori na dovcu,zejo?jen si ho luky uzijte dokud vas stanovani bavi… mamka.kam jedete tento tyden stanovat?

 6. tlampič napsal:

  Jurek je ty bejku jistota!!! S dětma menší stan mít nemůžeš, leda bys je vozil na puťáky a na to se chystám já, ale až budou mít věk. Stejně ale plánuju dovoz staršího VW Vestfalia z Reichu. Vyjde to tak na sto litrů ale máš domeček na kolech!!! A Blanka by ti s nákupem pomohla ne???
  Respektive kupte to s Emilem a Šónem a Blankou jako rodina a je vystaráno. Pak už jen se dohodnout, kdo s i jej kam pučí. To máš na každýho 25 kolíků a to není marný né?? Tlamač

 7. Jirka Švarc napsal:

  I já mám Jurka léta a co ten už vydržel!Teď mám dilema,musím koupit rodinný stan a rozmněry mi vyhovuje Coleman!A vůbec nevím,jestli v porovnání kvalita-cena se to dá srovnávat?Hold 2 děti a 4 kola to je slovo do pranice!!!

 8. LuFa napsal:

  Jirka Švarc: co jsem nad Coleman vs. Jurek minulý rok hloubal, vyšlo mi, že Coleman, při stejné kvalitě Jurka výjde dráž.

  Nicméně Jurek v horší kvalitě se koupit nedá. Coleman ano, pak vychází levněji.

 9. Filip Dohnálek napsal:

  Dobrý den, nemáte radu kde koupit použitý stan viz první fotka nahoře nebo tomu podobný, sháníme takový na tábor jako „žracák“. Určitě jich existuje spousta někde na půde něbo ve sklepě, ale na intermetu jsem nic nenašel…
  Předem děkuji

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.