Příjmení Faltýnek předmětem obchodu doménového spekulanta K. Egermajera

Přišel mi mail tohoto znění (nabídka se týká možnosti pronájmu domény, tj. platit o pár stovek .. tisíců .. desetitisíců víc):

Vážený pane Faltýnku,

dovoluji si Vás touto cestou informovat o možnosti využití uvolněné internetové domény

www.faltynek.cz

Kromě umístnění vlastní prezentace lze doménu využít i pro přesměrování na již existující internetovou prezentaci.

S pozdravem

K. Egermajer.

PRONÁJEM DOMÉN
P. O. Box 16
110 05 Praha 1
tel. 602 526 398

Paráda, vyskytuje se podivná existence, která platí za mé příjmení a v skrytu duše doufá, že se ji spekulativně vložené peníze za vlastnictví domény vrátí. Doufám, že nevrátí a že ani jeden z Faltýnků nebude mít tu potřebu s doménovým parazitem a spekulantem K.Egermajerem obchod uzavírat.

K. Egermajerovi z P.O.Boxu přeji, aby jednou prozřel a začal pro společnost konat něco prospěšnějšího.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

10 komentářů k “Příjmení Faltýnek předmětem obchodu doménového spekulanta K. Egermajera”

 1. Vymena? napsal:

  Jen takova mala rada pro Tebe Lukasi:

  Kup domenu jsemdomenovyspekulantkterysesnaziparazitovatnaceskewebkulture.cz a taky pomlckovou verzi: jsem-domenovy-spekulant-ktery-se-snazi-parazitovat-na-ceske-webkulture.cz a nabidni p. Egermajerovi vymenu za faltynek.cz .

  Byla by to takova krasna pratelska vymena webdomen, ke kterym mate nejake „pouto“ :-) .

 2. hurri napsal:

  Mám to koupit?

 3. LuFa napsal:

  Vymena?: To je nápad, psát tady takto veřejně tip na rezervaci takové skvělé domény. Než se k tomu dostanu, K. Egermajer po ni skočí a pošle mi další obchodní sdělení.

 4. jm napsal:

  Ja myslim, že to hodnotíš mylně: on to jenom zachránil, aby Ti to nezabral někdo opravdu zlý.

  (To je generacemi prověřený model chování).

 5. LuFa napsal:

  jm: možná jsem se nevyjádřil úplně přesně. K. Egermajer má zájem doménu pronajímat, ne přeprodávat. Navíc já mám svůj .com. Nevidím moc důvodů, proč mít v tuto chvíli i .cz.

 6. Jiří Vaněk napsal:

  Spekulanty nemám rád. Chtěl jsem kdysi koupit doménu wordpress.cz kterou také vlastní jeden doménový spekulant. Na této doméně není zhola nic. Žádný obsah. Spekulant si ji drží jen proto, že je lukrativní. Chtěl za ní 10 000 Euro. Nechť si jí za tu cenu třeba naloží. Jen je škoda, že tihle spekulanti občas blokují dobré domény pro nic za nic.

 7. klárka napsal:

  Tak to jsi se opravdu nevyjadril presne, rikala jsem si, ze neni az tak nic spatneho na tom, ze ti nekdo nabizi k prodeji domenu. Pokud k pronajmu, tak to trošku zasmrádá, ale to je byznys.Vzdyt to je jako s jinými registracemi (firmy, ochranná známka, etc….)

 8. chuan napsal:

  Nevím, ale obchod z doménami je obchod jako každý jiný. Pozemek se taky může držet jen proto až jeho cena stoupne. Já myslím, že nic není pro nic za nic

 9. Mira napsal:

  Kamil Egermajer bude asi pěkný ichtyl, on a jemu podobní mi stále připomínají, že doménoví spekulanti jsou nějací narušení jedinci bez morálky. Asi jim už došli obecná slova, proto teď registrují příjmení lidí ;-)

  Pro chuan: Ano, obchod s doménami je jako normální obchod s pozemky nebo s akciemi. To ale neplatí pro parazitování na jménech osob, obchodních známkách, jménech firem nebo na překlepových slovech. To je úplně něco jiného a proto každý rozumný člověk pohlíží na takové idioty přes prsty.

 10. maruska napsal:

  tak je rok 2015 a pan Kamil Egermajer stále parazituje :) to je k nevíře!!!

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.