Kateřina Jacques, zářný příklad kvality kandidátů do Evropského parlamentu

O nevalných vědomostních kvalitách některých našich politiků vím již dávno. O tom, co ale včera předvedla Kateřina Jacques v pořadu Jana Krause Uvolněte se prosím, mi nikdy na mysl nepřišlo. Neuvěřitelné, ale přesto pravdivé. Je skutečně možné, že nám takoví „mistři světa“ řídí život a že mají tu drzost chtít řídit život celé Evropské unii? Bohužel je.

Kdo jste vystoupení Kateřiny Jacques včera neviděli, určitě si ho nenechte ujít zde.

Není to legrační, je to smutné. Velmi smutné.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

8 komentářů k “Kateřina Jacques, zářný příklad kvality kandidátů do Evropského parlamentu”

 1. LuFa napsal:

  Hurri: ještě jsi zapomněl zmínit třeba Kateřinu Konečnou ;-). Co jsem ale viděl, nikdy to nebylo tak do nebe volající, jak nyní s Kateřinou Jacques.

 2. Forrest napsal:

  No to jsi objevil Ameriku. Dryml ale bude tvůj kámoš, dokud ti osobně neplivne do obličeje že? Konzistenci tvých názorů lze s úspěchem přirovnat k chytrosti vypatlaný Katušky. Teď jsem zase objevil Ameriku já.

 3. LuFa napsal:

  Forreste, můžeš být konkrétnější? Jaká ne konzistence názorů? Kde se v příspěvku o Kateřině Jacques mluví o Drymlovi? Proč by mi měl osobně plivat do obličeje? :-D. Díky za vysvětlení.

 4. Forrest napsal:

  Budu psát jazykem českým, což je jak již napsal zhruba před rokem mv největší kámen úrazu, protože nejsi sto pochopit obsah textu jím napsaného. Nekonzistence tvých názorů spočívá například v tom, že si stěžuješ na nevzdělanost (možná až tupost) Katušky o které to všichni víne zhruba od doby co se válela na demonstraci po zemi…(pak si naříkáš co že to máme za politiky obecně – „mistři světa řídí život“) A zároveň je pro tebe Dryml príma chlap (to také všichni víme, nejen z tvého blogu) Co je to za člověka také všichni vědí, ale tobě to bude zřejmě jasné až ti osobně něco provede, proto by ti měl naplivat do obličeje, chápeš?, nebo opět nerozumíš psanému textu? (Řekl bych že nerozumíš, protože to pochopíš, že ti ten plivanec přeju já.) Pochop si to, jak je tvým zvykem, jak chceš.

  To totiž není jen obyčejná nekonzistentnost, to by se mělo trestat káznicí (nebo pro tebe svatou inkvizicí). Začínám chápat kladný význam slova cenzura.

 5. LuFa napsal:

  Forreste ty jsi asi fakt zralý na psychiatrii. Dryml tady, Dryml tam, všude kam se podíváš. Normální to není.

  Co se pana Drymla týká, nijak zvlášť ho neznám, nevyhledávám a osobně jsem ho nikdy nepotkal. Kde bereš podklady pro tvrzení, že je to z mé strany príma chlap netuším. To že na někoho ještě bezdůvodně nekydám hnůj neznamená, že jsem s ním hned kámoš. Pokud ti jde proti mysli příspěvek Co vlastně spáchal senátor Vladimír Dryml? doporučuji ti přečíst si ho ještě jednou.

  Co se týká Drymla v pořadu Uvolněte se prosím, to jsem se smál. Co se týká Jacques, to jsem brečel. Tak asi tak.

  Dle závěru tvého komentáře pak Forrese usuzuji, že jsi rozený demokrat. Otevřené volání po káznici, inkvizici a cenzůře. Hochu, hochu, není to dobré.

 6. Lemik napsal:

  Lukine, klííííd, ti dva si potřebují jen rýpnout a jsou moc rádi, když se bráníš.

  Ostatním, LuFa chtěl jen poukázat na to, že paní, která je ve Straně zelených, nemá vůbec tušení, co je například biomasa.

  Je velmi smutné, že taková 3,14ča a ji podobní, jsou našimi představiteli a je jedno jestli jsou rádoby pravicoví nebo levicoví.

  Můj děda vždycky říkal a říká: Politika je svinstvo a politici jsou svině. Bohužel se až na několik málo výjimek nemýlí.

 7. Standa napsal:

  Ze jsou zeleni banda pitomcu to vim. Ze jsou na tom az takhle, to jsem jeste nevedel. Mozna by si meli cist aspon prospekty na vystavach, rozhodne lidi v jejich stavu by to obohatilo :)

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.