Vánoční dárek Jarka Nohavici – zdarma stažitelné DVD „On the road 2008 – Z pódia“

Jarka Nohavicu poslouchám velmi rád. Krom jeho originálních písniček a hudebního projevu si hluboce vážím i jeho přístup k posluchačům, kteří, jak již mnohokrát dokázal, jsou pro něj jako pro zpěváka na prvním místě. Důkazem toho jsou některá ke stažení zdarma poskytnutá alba.

Na dnešní Štědrý den, jak mě před chvílí upozornil Michal Hron si pro nás Jarek připravil DVD s názvem – On the road 2008 – Z pódia.

nohavica_dvd_prebal

Na stránkách Jarka Nohavici se o DVD píše:

Jaromír Nohavica posílá všem čtenářům webu a fanouškům vánoční dárek – DVD On the road 2008 – Z pódia. Jedná se půlhodinové DVD obsahující 10 písní z letošních zahraničních koncertů v Anglii, Irsku, Kanadě a USA. Záznam pořízený doslova na pódiu přibližuje atmosféru jednotlivých koncertů turné (s výjimkou Washingtonu). DVD je symbolickým poděkováním za přízeň, kterou jste věnovali letošním koncertům, vydání nového alba Ikarus a všem aktivitám na webu. Krásné Vánoce a těšíme se na Vás i v příštím roce 2009.

nohavica_dvd_koncert

Album je poskytováno formou .iso obrazu (velikost 1,9 Gb) a dostupné je přes torrent. Adresa torrentu je následující: http://chat.nohavica.cz/nohavica-on_the_road_2008_dvd.torrent.

nohavica_dvd_publikum

Pokud máte tvorbu Jarka Nohavici rádi a jste vybaveni dostatečně rychlým připojením, album si stáhněte a alespoň na půl hodinky okuste atmosféru Jarkových zahraničních koncertů.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

30 komentářů k “Vánoční dárek Jarka Nohavici – zdarma stažitelné DVD „On the road 2008 – Z pódia“”

 1. Forrest napsal:

  Jarek si pro nás připravil zejména těžký propad kvality své produkce. (sice ne tak těžký jako jeden nejmenovaný Nedvěd – parodie to sebesama) Srovnáme-li Divné století jeho úroveň a záběr se současnou produkcí „…bébébé udával jsem udával, bébébé…“ (pro blbce „…mám jizvu na rtu…“) je to boléstínské plakání na špatném hrobě. Není sice vždycky posvícení, ale tímto tempem by to mohlo skončit dost špatně. Járo vzpamatuj se, dokud je čas, tohle se nedá poslouchat ani zadarmo.

 2. LuFa napsal:

  Za současnou produkci Jaromíra Nohavici považuji album Ikarus, které je dle mého hudebního vkusu výborné. Zdarma poskytnuté DVD má svou sílu v obrazovém nahlédnutí do jeho zahraniční koncertní činnosti. Kéž by takových muzikantů měla naše hudební scéna více.

 3. aludog napsal:

  Forreste, ty jsi milý vůl. :-) Práší se ti od huby.:-) Nic o současném Nohavicovi nevíš. Kontrolní otázka: kde se zmiňuje Nohavica na své poslední desce o Hutkovi ?

 4. lzap napsal:

  Forrest — Typický případ člověka, kterého ovlivnily bláboly v médiích, které rozebíraly novou Nohavicovu hudbu z jiného konce.

 5. Forrest napsal:

  No hlavně že nejsem HliníkovejPes, nebo jinej Typickej příklad člověka… Pánové mrzí mě, že těžko vydýcháváte jakoukoliv kritiku svých idolů, ale tak to někteří lidé zkrátka vnímají. Ano jeden z našich nejlepších muzikantů šel s kvalitou za posledních deset let hodně dolů. Stává se to, je to smutné a třeba jen přechodné. Doufejme, že se to zlepší. Jistě, hudba je jako víno, každému podle jeho chuti. I já vám přeji pokoj v duši a vše hezké na Nový rok. Mimochodem zrovna nedávno jsem byl svědkem debaty několika opravdových znalců vína jak se překřikovali, které víno je lepší… Pomiňme, že už sama podstata debaty byla úsměvná. Zazněly věty jako: „Chardonnay je lepší než Muller Thurgau“. Nu což myslím, že pro vás by byl dost dobrý nějaký pěkně slaďoučký krabicáček…

 6. aludog napsal:

  :-) Jak říkám. Plácalista. Slyšel jsi poslední Nohavicovu desku ? :-) Co říkáš na jeho společný track s Pio Squad. :-) Jak hodnotíš jeho překlad Dona Giovanniho ? – Víš prd a kecáš. Klidnější příští rok. A více úspěchů v tvém osobním životě ti přeju.

 7. hurri napsal:

  To DVD se mi nelíbí a několik posledních alb „Jarka“ taky ne (proto asi ani nevím, jak se jmenují). :)

 8. chevalier napsal:

  Nevim ale ja uz nejsem nejakejch 10 let v Cechach a ta muzika Jarka je pro me furt super ! Ikarus je fajn a DVD na ceste! Dik

 9. chevalier napsal:

  Jo a pro *Forresta* ziju 12 km od Saint-Emilion jestli ti to neco rika , specialisto ! Tak se nemichej do veci kterym nerozumis a dej si radsi mineralku !!!! Salut

 10. Forrest napsal:

  Zeres zaby saint-exupery?

 11. chevalier napsal:

  Ne piju dobry vino ale ty by sis mel dat neco slabsiho leze ti to na mozek !! Biz

 12. chevalier napsal:

  Jo ale s teme zabama bodujes, ty jsou fakt hrozny !!!!!!!!

 13. chevalier napsal:

  Jo kdyz uz jsme u ty muziky necham si poradit kdo u nas tedka hraje fanj ??? Ztratil jsem trosku prehled ! Dik predem za tipy

 14. LuFa napsal:

  chevalier: doporučuji Ondřeje Ládka alias Xindl X a jeho album Návod ke čtení manuálu – http://bandzone.cz/xindlx

 15. chevalier napsal:

  Lufa : Dik !

 16. Forrest napsal:

  OK, beru tvou odpověď jako NE. Ale pak si neumím vysvětlit, proč se domníváš, že nemohu rozumět vínu či hudbě. Stručně jsem vyjádřil názor, že Nohavica je na ústupu a použil k tomu jednoduchý příměr, který vůbec nic neříká o mých znalostech vína. Myslel jsem si, že by ti ty žáby mohly zatemnit, no ale takhle nevím. Ber to prostě tak, že někomu současný Nohavica chutná, mě ne. Ad žáby – nic ve zlém, ale to ta minerálka…

 17. aludog napsal:

  Forreste, já jen – a co je to současný Nohavica. :-) Víš, co teď dělá ? Nebo znáš jen Ladovskou zimu ? :-)) Zadarmo stáhnutou, vypálenou a z rádia Country.

 18. Forrest napsal:

  Milý Děde (Vševěde) proč se ptáš, když víš lépe než já co vím sám? Za vše: Když jsem se naposled vrátil z koncertu notně otráven s myšlenkami o vyhozených penězích… nebyl to doufám přízrak, byl to sám veliký bard. A celou hodinu a půl probulel, hrůza.

 19. aludog napsal:

  Kecáš, kecálisto. Napiš kolik tě stál lístek a kde to bylo. :-)) Ale pozor. Opatně. Když se spleteš, budeš navždy za vola. :-))

 20. Forrest napsal:

  Tak to prr. Krom LuFy tu nikoho osobně neznám, ale přesto mám dost daleko ostatní naprudko jako první urážet. Nemám žádný důvod tady nějakýmu mamrdovi cokoliv dokazovat. Sorry LuFo za přisprostlé slovo, ale PesSeSvouHliníkovouHlavou si nic jinýho nezaslouží. Věř si čemu chceš, třeba svý starý, nebo svýmu starýmu, když ti vypráví jak seš dobrej, mě je to u konce trávicí soustavy ty trotle. Já si to asi budu jen tak vymejšlet, aby mě mohl nějakej cucák zkoušet ne? Napiš LuFovi ať tě přivede a já ti to osobně povyprávím, jestli tě spíš dřív nezabiju.

 21. aludog napsal:

  :-) Jasně. – Vulgarita je slabost. Když nevím, zaútočím, na původní otázku se zapomene. Jak myslíš, trumbero. – Ani znalec vína, ani Nohavici, … Kecálista ve virtuálním světě. :-) Forreste, Forreste, dnes za 4 s přimhouřením oka. ( Mimochodem – kde se na své poslední desce Nohavica zmiňuje o Hutkovi. )

 22. aludog napsal:

  A na koncertě nebyl. :-) Pa. Hezký nový rok. A balamuť svýma řečma mladé holky.

 23. Forrest napsal:

  Tak fajn, shrňme si to. Konstatoval jsem, že Nohavica šel s kvalitou dolů. Nikoho jsem nijak neurážel. Zjevil jsi se ty Hliníkáči a nazval mne volem. Jen tak naprudko. OK, ani tehdy jsem se nijak nečílil a konstatoval jen, že někdo rád holky, jinej vdolky. Kdesevzal tusevzal Aluminium a zase mne začal jen tak jakože vesele hodnotit. Pěkně zpatra jako ten největší znalec všech Nohaviců co zná texty zpaměti a doma večer u oltáříčku s malinkým Nohavicou tiše pronáší modlitbičky… Opakovaně a opakovaně, aby se ukázalo, že já texty zpaměti neznám, nebo abych se alespoň nechal vyprovokovat urážkama. To druhé je pravda, sorry nechal jsem se vyprovokovat. Každý kdo si přečte historii bude jasně vidět kdo s urážkama začal. Přesně jak píšeš tvá Vůlgarita, tvá slabost. Myslíš, že když na kritika zaútočíš ad Hominum bude tak dehonestován a jeho slova pozbudou platnosti? Ó nikoliv tak to není, Nohavica prostě upadá. Snažíš se tu dokázat, že Nohavicu neznám zdaleka jako ty..? Ale jo, to je klidně možné. Přesto jej znám natolik, abych si mohl udělat obrázek. Vrchol hnusu jsi ovšem předvedl pokusem udělat ze mne lháře nebo loutku, která pěkně napíše kde, kdy, s kým a zakolik byla… Ta pravidla jsi ovšem stanovil ty a ještě klidně budeš vytrubovat, šmejde, že lžu. Otočme to, napiš sem svůj mail, já ti pošlu kde byl koncert a ty pak napíšeš, že jsi lhář spolu s omluvou za svoje pomluvy. To by myslím bylo fér ne? Já čekám…

 24. aludog napsal:

  Ale mezi námi, klidně to napiš i sem. Stejně tu nikdo nechodí. Jen my dva. :-) Napíšem pak Nohavicovi, že máme spor. Co říkáš ? To je fér, ne?

 25. Forrest napsal:

  Nová Paka, 17.3.
  Mimochodem datum je samozřejmě z webu, deníček si nevedu i když možná v outlooku by se lecos našlo. Vydedukuj si z toho co chceš, je mi to jedno. Za hrubší slova se omlouvám všem, nesnáším když mne někdo jen tak z plezíru uráží. Asi jsem se měl podívat dřív, že máš Nohavicu a internetové debaty jako kratochvíli.
  http://www.google.cz/search?hl=cs&lr=&pwst=1&q=aludog&start=0&sa=N
  Po cca 15ti minutách musí být každému jasné, že nazývat lidi s odlišným názorem lhářema je pro tebe zřejmě druh sportu. Tak si to pěkně užij, miluj Nohavicu svého, nazdar.

 26. aludog napsal:

  :-) Ještěže na webu není vstupné. Jsi miláček. :-) Jinak dík za odlišný názor podložený životní praxí a znalostmi. Nazdar.

 27. chevalier napsal:

  Nazdar decka,
  koukam ze to tu zije videl jsem ten koncert a fakt nic moc to neni !! Fakt mam rad Nohavicu a myslim ze jeho posledni ja dobry, ale ten koncert nestoji za mocc !! Jinak dik LuFa za Xindl X to vypada dobre ale neda se to nekde stahnout ? Jinak stastnej …2009… Salut

 28. LuFa napsal:

  chevalier: Co se zařazených skladeb týká, DVD skutečně nic moc. Obrazová složka ale alespoň v mém případě účel splnila. V tomto směru hodnotím vytvořené DVD kladně.

  Xindl X je ke stažení třeba na warforum.cz. Svou stránku má na Bandzone: http://bandzone.cz/xindlx .

 29. Anonym napsal:

  To su starosti toto…. cital som vasu diskusiu celu. Myslim si, ze deti by sa k tvorbe pana nohavicu nemali vyjadrovat. Tvori a koncertuje podla toho ako sa citi. Moze si to dovolit. A komu sa nepaci, nech nepocuva. Take je to jednoduche predstavte si :)

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.