5. herní maratón – byli jsme při tom

Včera jsme se s Dádou zúčastnili 5. herního maratónu, který se konal v Hradci Králové a na jeho konání jsem byl v den akce upozorněn z několika stran. Díky za upozornění, jak jde o jakékoliv hry, musím být při tom.

Do centra dění jsme dorazili v sobotu chvíli po desáté. Pomalu jsem již oplakávál turnaj v Transamerice, kterého jsem se chtěl zúčastnit a který začínal v deset hodin. Díky mírnému zpoždění jsem registraci stíhnul a z 16 hráčů skončil devátý. No, nebýt jedné fatální chyby, mohlo být umístění o dost lepší. Pokud bude možnost dalšího turnaje, zkusím své umístění napravit.

Akce se odehrávala celkem ve dvou místnostech. Účastníků bylo dostatek a deskových her ještě více ;-). Nadto vše bylo mnoho velmi ochotných hráčů, z Klubu deskových her, kteří dokázali hry doporučit, vysvětlit a zahrát si.

S ohledem na Davídka se mi nejvíce libily hry Želví závody a Halali. Hru Halali dnes plánujeme koupit, tak se ji pokusím v některém z příštích článku popsat.

Do budoucna uvažuji stát se členem Klubu a dle časových možností se s dětmi schůzek účastnit. Přestože máme dnes spoustu výborných počítačových her, deskové hry mají stále své velké kouzlo.

Jak jste na tom s deskovými hrami vy?

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

4 komentářů k “5. herní maratón – byli jsme při tom”

 1. Lenka napsal:

  Tak doufám, že se to tam Tobě i Davídkovi líbilo. My jsme na chvíli dorazili ještě večer…

 2. LuFa napsal:

  Lenka: Líbilo. Myslím, že se tam ještě uvidíme. Někdy ve čtvrtek tak od šesti celá roďka skáknem. Jinak co jste to hráli za ZOO. Jde na netu dohledat odkaz? Na první pohled to bylo velmi zajímavé. My jsme včera ještě koupili Halali ;-).

 3. Lenka napsal:

  Jo, jo, tak někdy ve čtvrtek… Na hru Zooloretto se můžeš podívat třeba tady http://www.svet-deskovych-her.cz/zooloretto-p-203.html
  Ale až tam budeš chvíli chodit, uvidíš, že tam jsou i lepší hry:)

 4. LuFa napsal:

  Rád uvidím a zahraju si. Tak snad nám to brzy výjde.

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.