Gamesy – výborný retro hrníček od Nescafé

Zřejmě každý znáte červené hrníčky od Nescafé, které se občas jako dárkové balení s kávou objeví na pultech supermarketů Hrníček Gamesy z současné retro edice se mi díky zobrazenému Pacmanovi a Space Invaders velmi líbí a tak jsem neodolal a hrníček si dnes v Kauflandu zakoupil.

Cena necelých 90,- Kč, je vzhledem k přiložené kávě velmi dobrá. Stylové umístění na počítačovém stole pak víc než vhodné ;-).

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

8 komentářů k “Gamesy – výborný retro hrníček od Nescafé”

 1. Trtkal napsal:

  Tak tomuhle neodolám, právě jsem doma nahlásil jaký chci dárek v narozeninám :). Kafe nechám jim, ale hrneček zabavuji :-)

 2. LuFa napsal:

  Trtkal: Právě jsem si do Space Invaders-Pacman hrníčku udělal první pracovní kafe ;-).

 3. Lenka napsal:

  Taky už jsem si zaběhla pro kafe a hrníčky. Byl to sice trochu porod, protože mi nejdřív do telefonu řekli, že ty hrníčky maj, ale potom na obchodě mi řekli, že už je nemaj, ale nakonec se zjistilo, že je přece jenom maj:)
  Koupila jsme si taky typ „Gamesy“ a k tomu „Hippie“.

 4. LuFa napsal:

  Lenka: Tak ať slouží.

 5. Lenka napsal:

  Díky, tady v práci se nebojim, že by stáli nasucho:-)) Nápodobně!

 6. Huyer napsal:

  Hrníček Nescafé série 2008 (Gamesy) mi koupila manželka v nejmenovaném supermarketu už asi před měsícem. Také u mě má čestné místo na stole u počítadel (i když si ho musí tvrdě zasloužit – těch kafí je denně celkem dost. Ale je to paráda!

 7. ohněta napsal:

  Jsi správný agent Nescaféčka. Na základě tohoto článku jsem si u nás v práci koupil balení právě s tímto hrníčkem. Ještě z minulé práce mám celou výbavu nescaféčkových hrníčků, tam jsem si je však kupovat nemusel.

 8. LuFa napsal:

  ohněta: Tak Nescafé mi toho po pravdě mnoho neřiká, ale jak někde vidím staré 8-bit hry, tak se neznám :-).

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.