Víkendová přestávka na blogu, volby a svátek ;-)

Hezké páteční ráno, den a ostatně celý víkend všem. Za trvání blogu se tak nějak snažím dávat co den, to jeden příspěvek. Velmi mi v tom pomáhá Klárka, za což ji moc děkuji a dále někteří ze čtenářů, taktéž díky. Bohužel Klárka má v současné době větší problémy s připojením k internetu a já dočasně nestíhám vše, tak jak bych chtěl. Navíc o tomto víkendu budu taktéž mimo internet, tak se dalším příspěvkem setkáte až v pondělí. Dříve snad jen s nedělní foto hádankou. Pokud vše dopadne, umístím v neděli večer.

Další věcí, o které se chci ve stručnosti zmínit, jsou volby. Volit se chystám dnes odpoledne. Mám však problém s tím, koho. Vybraný favorit pro volbu do senátu mi nereaguje na mail. Volby do zastupitelstva kraje jsou zas spíš o straně, než jednotlivcích, takže i tam tápu. ODS, ČSSD, Lidovce, Zelené a ani Komunisty volit nechci. Takže koho? No, uvidím, ještě je pár hodin čas.

Poslední věcí, o které se nesmím zapomenout zmínit, je zítřejší svátek ;-). Všem Lukášům přeji vše nejlepší.

Hezký víkned vám všem a po víkendu opět načtenou.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

4 komentářů k “Víkendová přestávka na blogu, volby a svátek ;-)”

 1. Kobliha napsal:

  Všechno nejlepší k svátku! Ať to dobře oslavíš :)

 2. Klára napsal:

  Taky vše nej i druhému Lukáši, tomu trpělivému od Deny:-)

 3. blanka napsal:

  lukinku vse nej k vcerejsimu svatku ti preje mamka s tatkou.zitra vecer prijedeme na tyden do soboty do rana domu zdravime vas vsecky.tesim se vecer na par fotek z moravske pouti.mamka

 4. LuFa napsal:

  Konečně doma. Hurááá. Všem dík za přání k svátku.

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.