Geocacher – agent 007

Hurá, tak jsem dnes cestou do práce objevil svou desátou cache. (Po práci pak jedenáctou :-)) Oproti jiným cacherům není počet není nijak ohromující. Hlavní je, že mě to stále baví. Najít dobře ukrytou cache je fakt zážitek. A že některé úkryty jsou skutečně rafinované.

Někdy dá hledání pěkně zabrat a cacher může vyvinout výkon hodný Jamese Bonda. No, schválně posuďte. Následující záznam pochází z webu www.geocaching.com.

Moje GPS mi okolo zdi ukazovala stale odchylku 4m „za zed“. Z toho jsem usoudil, ze vlastne ty dve cache jsou „oddelene“ zdi, a proto asi s nejakou vyjimkou byly schvaleny. Obesel jsem areal, a zjistil, ze nikde nevidim volny „verejny“ vchod do zadniho traktu. Dva vjezdy, jeden s obsluhou, druhy s kamerou. Vyuzil jsem chvilky, kdy vjizdelo do arealu auto a probehl okolo kamery dovnitr. Abych se dostal ale do zadniho traktu, musel jsem jeste u kotcu (nebo co to kdysi bylo) preskocit metrovou zidku. Konecne u maleho jezirka nulova odchylka. Prohledl jsem si okoli, z kamene vydlazdene chodnicky, ale aniz bych je zacal rozebirat, tak jsem zadne „geozrejme“ misto nenasel. A nez nekde rozebirat zdi, to radsi DNF.

Osobně jsem nic až tak dobrodružného zatím nezažil. Ale co není může být. Snaha najít dobře ukrytou cache je veliká. Možná se i já jednou proměním v agenta 007.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

7 komentářů k “Geocacher – agent 007”

 1. Lenka napsal:

  Já taky moc keší ulovenejch nemám, ale dobrodružství už jsme zažili. Počkej až projdeš nějakej šílenej terén nebo nějakou zapeklitější multikeš a budeš mít co psát na blog:-)

 2. LuFa napsal:

  Tak dost šílenej terén jsem prošel při hledání páteční cache. Skrýš nádherná, to musím napsat. Ale kolem skrýše takový bordel a spousta nebezpečných věcí, že jsem rád, že tam se mnou nebyly děti.

  A zapeklitější chace. Jednu teď řeším. Byl jsem na ni už dvakrát a nenalezl :-(. Snad se tedy zadaří v tomto týdnu.

 3. David napsal:

  Neboj, přijdou i daleko dobrodružnější chvilky. Třeba až budeš viset na laně nad řekou a kolem budou jezdit strážci zákona… ;-)))

  Hodně štěstí.

 4. LuFa napsal:

  David: Něco takového jsi zažil? Jinak co mě celkem fascinuje jsou keše pod vodou a v jeskyních. Pro mě asi navždy nedostupné :-(.

 5. David napsal:

  Zažil, je to keška GCYP1J. Mrkni na log. ;-)

 6. LuFa napsal:

  Fakt dobrodružné. Tak třeba jednou, i když skutečně teď nevím. Možná tak být mladší :-D.

 7. David napsal:

  Jsi mladší než já, takže bez problémů. Až budeš mít čas a budeš poblíž, zavedu Tě tam a odlovíme. ;-)

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.