Keltská noc 2008 v 210 fotografiích

Stejné jako vloni i letos mohu napsat, že se punk-rockový fesťák Keltská noc 2008 vydařil. Navzdory předpovědím přálo i počasí. Až na pár menších přeháněk v nevýznamném čase bylo nádherně. Zvuk byl skvělý. Kapely také. I když punku maličko ubylo :-(.

Z fesťáku jsem pořídil celkem 210 dívatelných fotografii. Fotogalerii naleznete zde:

http://lukas.faltynek.com/lf_web_album/keltska-noc-2008/ ,

dalších pár postřehu z Keltské noc pak třeba v některém z dalších článků.

Případné komentáře ke Keltské noci, nebo fotografiím můžete zanechat v komentářích.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

8 komentářů k “Keltská noc 2008 v 210 fotografiích”

 1. LuFa: Co dělá ta tečka za číslem 210 v nadpisu? Tečkou se dělá pořadové číslo. Sorry, doufám, že neštvu mým typografickým rytím.

 2. LuFa napsal:

  MaReK Olšavský: tečku jsem dával jako vyjádření 210ti :-). Ale jak to má být správně fakt nevím. Není problém opravit. Díky.

 3. Trtkal napsal:

  Pokud vím, tak správně je to bez tečky a bez -ti, 210ti, prostě jen 210, jelikož v ČJ se tyhle vtipy nepíší, jen se pak čtou :-)

 4. LuFa napsal:

  Diky, opraveno.

 5. Timy napsal:

  To je hezké, jak si každý oblíbí jednu stranu a tam zůstává celý fest :-). My jsme stáli furt nalevo od pódia (z pohledu pódia) a tys furt fotil napravo od pódia :-). 210 fotek a já nejsem ani na jedné…

 6. LuFa napsal:

  Tak já se pohyboval po celém areálu. Ale možné je, že jsem víc fotil od podia z prava. Jinak škoda, že bylo méně punkových skupin. Kabáty bych klidně vyměnil za Vysáče, Noname za Duklu vozovnu a Mňágu třeba za SPS :-). Loňský ročník se mi z tohoto hlediska líbil víc.

 7. Timy napsal:

  Loni jsem nebyl, tak nemohu sloužit :-(. Ale víc punku tam být mohlo, třeba SPS je úplně klasická kapela na konec večera — pamatuju to z festu PodParou: dohráli SPS a šlo se spát :-). Mě potěšili hlavně E!E, zahráli fakt dobře a totálně ožralý Bakča byl nejlepší :-)). Škoda, že jsem nestihl NVU, docela jsem se na ně zase těšil, ale v sobotu byla strašná zima, tak jsme nakonec po Kabátech šli spát. Kdyby tam aspoň nehráli Sham69, tak jsme na ně zůstali, ale přečkávat ještě jednu kapelu se nám nechtělo…

 8. Lenka H. napsal:

  když už tady jsou typografičtí šťouralové, tak správně je „210ti“ :))

Napište prosím komentář

You must be logged in to post a comment.